Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valami társkeresőn vagy,...

Valami társkeresőn vagy, Vannak itt Ázsiai csajok, találkoztatok már velük keresgélés közben? Én még nem, dobhatnátok 1 linket vagy 2 őt!

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 06:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem jelenleg 17 ázsiai Milf akar ismerkedni az 50 kmes körzetemben.
2021. máj. 7. 18:29
 12/16 anonim válasza:

Vannak, itt is vannak, én is az vagyok és tudok másról, de senki nem keres társat.

Viszont.

Tanulj meg helyesen írni, ez a 2 őt, hát ettől én falra mászok.

Gondolom itt élővel ismerkednél, ne tudjon már jobban magyarul. XD

2021. máj. 7. 23:36
 13/16 anonim válasza:
12-es, gondolom, ha mégis ismerkednétek, akkor sem az imponálna, hogy valaki azért ismerkedne veled, mert ázsiai származású vagy, és nem azért mert Te vagy:D
2021. máj. 8. 06:13
 14/16 anonim válasza:
Na ja 12-es mond valamit. En sem ismerkedni vagyok. Esetleg meet asian-t probaljatok. Egyszer reges regen fent voltam en is. 🤔
2021. máj. 8. 19:07
 15/16 A kérdező kommentje:
23,36 Ő jól van?🤣🤣🤣🤣🤣🤣!!!!
2021. máj. 8. 21:13
 16/16 anonim válasza:

Én teljesen mezei társkeresőkön voltam fent, a férjem online játékban ismertem meg, sokáig nem tudta, hogy ázsiai vagyok, a nevem sem tudta. :D

Egyébként jártam egy japánfan fiúval bár eleve ismertük egymást, szóval nem tudom mi lett volna, ha nem vagyok japán. Megmutatta a kedvenc mangáit, na sem azelőtt sem azóta nem igazán nézegettem ilyeneket, de illedelmesen végignéztem vele. :D

2021. máj. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!