Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményed a Tinderről?...

Mi a véleményed a Tinderről? Hasznos van értelme használni?

Figyelt kérdés

Elég régóta vagyok már egyedül,eddig mindig élőben ismerkedtem, de őszintén megmondom hogy már elment tőle a kedvem (mármint az élőben való ismerkedéstől) meg nincs kedvem mindig valahogy a lényegre térni,hanem csak úszni akarok az árral ha értitek mire gondolok.


Na már most elég jónak tűnik ez a szutyok oldal, viszont nem értem miért kell fizetni mindenért,és nem is kevés pénzt. Tehát csak az hogy megnézhessem ki like-olt/üzengethessek 3900 valahány forintot kéne fizetnem,szerintem ez egy kicsit sok azért,és még nem mondtam a többi funkciót de ilyen 10-en ezres dolgok vannak.


Szóval megéri fizetni erre az oldalra? Valakinek volt már pozitív "élménye" ezzel kapcsolatban?


2021. máj. 8. 22:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem nem éri meg, valószínüleg nem tinderen fogod megtalálni életed szerelmét
2021. máj. 8. 22:37
 2/12 anonim válasza:
Én Tinderen ismertem meg a férjemet. :D De az már 5 évvel ezelőtt volt. Akkor még ingyenes volt.
2021. máj. 8. 22:45
 3/12 anonim válasza:
Én exemet ismertem meg onnan😀 Egyáltalán nem bánom, hogy elkezdtem, megismertem pár jófej palit,de ennyi,én is úgy gondolom (ahogy sokan mások),hogy nem ott fogom megtalálni életem párját 😀de unaloműzőnek nem rossz
2021. máj. 8. 22:58
 4/12 anonim válasza:

Nekem 1 párom lett most hogy tucatjára is letoltottem 😅 meg páran lájkoltak, de nem tudom kik mivel ahhoz gold kéne :D annyit nem ér hogy előfizessek. De összességében elég nagy kudarc nekem 😅

27f

2021. máj. 8. 23:47
 5/12 anonim válasza:
Húspiac. Első csaj akivel beszéltem már küldte is a tarifakat fel óra mennyibe kerül 😂 legszívesebben kimosnám a telefonomat mert rajta volt. Nekem is vannak gyenge pillanataim.
2021. máj. 9. 00:03
 6/12 anonim válasza:

Nekem par eve nagyon sok jo elmenyem volt a tinderrel. Lettek kapcsolatok,baratok,egyejszakasok is..de az elmult egy evben semmi. Mindenki kovetoket (instara,tiktokra) vagy parokat gyujt csak.


Erdemes azert egy probat tenni vele

2021. máj. 9. 12:20
 7/12 anonim válasza:
Nekem volt par elofizetesem,de nem sok ertelme van. A legtobben akik lajkoltak vagy messze vannak vagy balra huztad mar oket korabban. Aki szimpatikus azt ugyis jobbra huzod plus nelkul is. Esetleg annyi pozitivum van,hogy korlatlanul huzgalhatsz..
2021. máj. 9. 12:22
 8/12 anonim válasza:
Leáldozott már annak is, ahogyan ennek az oldalnak is!
2021. máj. 9. 12:22
 9/12 anonim válasza:

utoljara kb 5 eve hasznaltam tindert de senkit sem ismertem meg onnan, illetve egy valakit akinek ott volt az instagramja es felvettem vele a kapcsolatot, hatha. Beszelgettunk sokat de soha nem talalkoztunk eloben.

Nagyon ritkan volt match es ok is szetvaltak egy uzenet utan vagy nem is irtak vissza.

Lehet Budapesten mas a helyzet mert nagyobb a nepsuruseg de ahol en laktam akkor, ott 50km-es korzet is eleg gyer volt.

2021. máj. 9. 12:33
 10/12 anonim válasza:

Használhatatlan szemét lett az utóbbi 5-6 évben.

Engedd el.

2021. máj. 9. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!