Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedved ismerkedni egy...

Lenne kedved ismerkedni egy Budapesti, negyvenes, nyitott házasságban élő, Piedone megjelenésű férfivel?

Figyelt kérdés

Jelige: barátság extrákkal 😏

Hasonló cipőben járók, tehát intimitástól mentes kapcsolatban élők és szinglik megkeresését is örömmel fogadom. Testalkat, életkor tekintetében rugalmas vagyok! A kölcsönös szimpátia az elsődleges! (Gondolom, azt mondani sem kell, ápoltság fontos!) Szeretek beszélgetni, néha túlságosan, de jó hallgatóság is vagyok, amikor kell, akkor pedig a tettek embere.

Műszaki végzettségem is van, de művészként dolgozom, immár 20 éve.



2021. máj. 10. 23:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Barátság extrákkal egy nyitott házasságban élő férfival, azaz ingyenszex... Hát nem tudom, képes lennék e így barátnőt (d.gopartnert) keresni magamnak, ámde legyen szerencséd. De az a nő, aki jelentkezik, olyan is... 😂 Túl sok jóra ne számíts.
2021. máj. 10. 23:56
 2/14 anonim válasza:
Esetemben férjem van elhidegülve, miközben nekem igényem lenne a közelségre. Nem próbáltam még, de írok privátot.
2021. máj. 11. 00:00
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem csak a szexen van a hangsúly! Inkább az a gond, nincs megfelelő partnert kereső oldal, ami működne, amely nem csak pénznyelő, amely nincs tele kamu női profilokkal.

Egy nyitott házasság sok mindentől alakulhat ki. Aki hajlandó megismerni, avval erről is beszélhetünk. De persze, nem lelki szemetest keresek, nem fogok panaszáradatot zúdítani rá.

Mellesleg, ilyen élethelyzet is létezik, ez sem ritkaság!

Külsőleg magam sem vagyok egy Adonisz, átlagos nőt keresnénk.

2021. máj. 11. 00:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Kamuzhatnám, hogy facér vagyok. De az, mitől lenne jobb? 🤔
2021. máj. 11. 00:16
 5/14 anonim válasza:
Aztán pisztácia van-e?🍦
2021. máj. 11. 07:06
 6/14 A kérdező kommentje:
A pisztácia kifogyott. Van vanília, tutti-frutti, karamell, rumos dió, kávé. 🤪
2021. máj. 11. 10:23
 7/14 anonim válasza:
Mondd Te hogy vegye le a rucit,a Te hangod mélyebb 🤪
2021. máj. 11. 11:00
 8/14 anonim válasza:
Nincs inkább Terence Hill?
2021. máj. 11. 11:02
 9/14 anonim válasza:

Terence Hill?

Itt vagyok, igaz most épp majdnem kopaszra tóltam le a sérót, de a kék szem az drágább (100000$) 😎

Írhattok nekem is csajok

38f

2021. máj. 11. 11:39
 10/14 anonim válasza:
#9 nem kellesz,túl drága vagy😛
2021. máj. 11. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!