Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha valaki képtelen az online...

Ha valaki képtelen az online ismerkedésre nőként és a munka miatt nincs ideje nyilvános helyekre, eseményekre eljárnia ahol lehet ismerkedni akkor mit lehet tenni? (Komoly kapcsolatot terén kérdezem ezt)

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 21:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet más téma körbe kellett volna írnom ezt. Nem szexuális jellegű a kérdésem
2021. máj. 12. 21:28
 2/14 anonim válasza:
miért vagy képtelen az online ismerkedésre?
2021. máj. 12. 21:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan típus vagyok aki szereti rögtön eldönteni h megvan e a kémia vagy sem. Neten akár napokba telhet az h valakivel találkozhassak. Azután jött a pofára esés nem egyszer h amúgy igen szimpatikus férfi,de nincs semmk kémia. Utána meg jöttek a kínos beszélgetések és elutasítások. Amiket utálok. Nem szeretnék ehy férfi önbecsülésébe se bele rugni se hitegetni őket
2021. máj. 12. 21:33
 4/14 anonim válasza:

Azt hogy kevesebb meló, több élet. Életed végén nem azt fogod bánni az utolsó percben hogy miért nem melóztál többet, hanem hogy miért nem éltél többet s k.rvára mindent odaadnál szinte mindent még egy hétért, még egy napért, még egy óráért.

Online meg simán tudsz ismerkedni - ha van elég türelmed átrágni magad a kamusok és csak a dugni akarok tömegén. Mindenesetre kezd azzal hogy kimozdulsz, törődsz magaddal és szabadidőd is van. Egyébként mi a francért akarsz ismerkedni ha csak a munkának élsz? Legyen egy párod, akinek adsz két puszit, majd bedőltök az ágyba aludni és közös szabadidős program helyett is inkább "ááááá ma is munka"?

2021. máj. 12. 21:36
 5/14 anonim válasza:
#3 idővel majd kialakul a rutinod hogy szűrd őket. Tipp: telefonbeszélgetés, ott már le tudod venni nagyjából ki milyen ember lehet, szimpatikus-e vagy sem. A képre meg kérdezz vissza mikor, hol készült. Ha azt érzékeled mismákol akkor tudni lehet hogy x évvel korábbi és kuka.
2021. máj. 12. 21:38
 6/14 anonim válasza:

Tehát nem tudsz offline és nem tudsz (inkább nem akarsz) online ismerkedni.

Egy dolgot tehetsz: sajnáltathatod magad a gyakorikérdéseken.

Mondanám, hogy kapsz egy csomó privátot, de még ha szeretnél online ismerkedni, akkor sem feltétlenül járnál jól vele.

2021. máj. 12. 21:38
 7/14 anonim válasza:
Na ilyen nőből kellene még sok sok :) Én sem szeretek hónapokat várakozni az első találkozásra, és teljesen megértelek.. Sokan azt gondolják hogy mindenre van idő. Azt bírom hogy sokan meg félnek telefonon beszélni, nem nem kamerázásra gondoltam mert én nem vagyok a híve.
2021. máj. 12. 21:38
 8/14 anonim válasza:

Ha nincs időd randizni sem, amit online is meg lehet beszélni holnapra, ha bejött a videochat, akkor marad a swinger klub.

Ott egyből látod megvan-e a kémia.

2021. máj. 12. 21:42
 9/14 anonim válasza:
hogyan tartanál fenn egy kapcsolatot a leendő kémikusoddal ha napi 18 órában dolgozol?
2021. máj. 12. 22:18
 10/14 A kérdező kommentje:
Dolgozni muszáj mennem. Nem várom el h eltartsanak. Se azt h a családom. De lehet jönni helyettem ápolónőnek olykor 42 órázni is. Nem sajnáltatni akarom magam. Vagy a szakmám miatt már nem is lehetne sose kapcsolatom? Mindenkinek kijár. Nem szeretek igen online egyáltalán. Számomra az olyan majdnem mint egy zsákbamacska egy kis bemutatással. Attól mert még valaki szimpatikus és jól néz ki képen meglehet az h nincs egyáltalán kémia. Természetesen vice versa. Élőben kiküszöbölhető ez. De hiába szeretnék mondjuk egy bárba elmenni ha olyan a beosztásom h nem tudok elmenni. Kapcsolatban nyilván a szakmámat figyelembe véve tudnák h nem fogok mindennap ráérni. Ha meg komolyabb lesz ugyis jöhet az össze költözés is.
2021. máj. 12. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!