Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / nők! Van itt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők! Van itt olyan, akit izgat, ha véletlenül vagy "véletlenül" dörzsölődnek hozzá, fogdossák nyilvános helyen tömegben, vagy tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem...visszataszító és félelem keltő
2019. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy érted hogy szexuálisan zaklatják?
2019. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont csinos kis feljelentés lehet belőle, mivel bűncselekmény. Te szereted, ha kirabolnak, vagy éppen megvernek?
2019. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Már nem tudom hanyadjára olvasok ilyen kérdést, de ez honnan jön? Ki az aki egyáltalán azt gondolja, hogy ettől elkezdenek beindulni és miért? Kétlem, hogy egyszer is tapasztal valaki ilyet, mármint a valóságban, nem a huncut fiúk "esti" fantáziavilágában.
2019. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még középsulis koromban egy rossz mozdulat miatt véletlenül megtapizatm egy lány lábaközét a zsúfolt metrón. Tényleg nem direkt volt, a táskámból akartam valamit kivenni a mozgó járművön. Azt hittem, botrányt fog csinálni, de ő csak vihogott, én meg elpirulva gyorsan leszálltam a következő megállóban. :)
2019. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Kettőn áll a vásár, ha a lánynak bejössz, és úgy helyezkedik, akkor nem gáz, egyébként igen.
2019. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szexuális zaklatasnak hívják. Ez undorító. Ha ilyen történik megremulok.
2019. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, engem nagyon irritál amikor valaki dorgolizik
2019. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Régi vicc. A tömött metrón a fiatal nő így csattan föl:

- Viszi onnan a kezét, maga disznó!? Nem maga!

2019. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Buliban johet, bar nem veletlenul ott soha
2019. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!