Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek, hogy ha valakivel...

Mit tegyek, hogy ha valakivel elkezdek ismerkedni, ő szépnek talál, de nekem ő nem jön be?

Figyelt kérdés
Küldök magamról kèpet, gyönyörűnek talál, meg nagyon bejövök neki. Utána küld magáról, de nekem meg egyáltalán nem jön be és szerintem csúnya. Ez esetben mit tegyek? Azt se mondhatom, hogy legyünk csak barátok, mert kapcsolat miatt írt rám, csak az jó neki. Mit tehetnék ilyen helyzetben, hogy ne bántsam meg? Ha őszinte vagyok vele akkor megsértődik meg sértődékeny.

2021. máj. 18. 14:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Normális stílusban és hangnemben közölheted vele hogy külsőre nem találod vonzónak emiatt nem szeretnél vele ismerkedni. A kölcsönös vonzódás mind külsőre, mind belsőre jó ha megvan egy párkapcsolatban a felek között. Ha bármelyik is hiányzik az a párkapcsolat úgysem működne jól és nem lennének boldogok egymással a felek. Ha értelmes, szellemileg érett férfiról van szó megérti és elfogadja.
2021. máj. 18. 14:38
 2/16 A kérdező kommentje:

1, volt már olyan, hogy valakinek megírtam ezt kultúráltan, erre elmondott mindennek, hogy én se vagyok ám szebb, előtte meg gyönyörűzött nekem. :D

Pedig én nem akarok senkit megbántani.

2021. máj. 18. 14:40
 3/16 anonim válasza:
Hát pedig ezen át kell esni, ha nem akarsz tőle semmit.
2021. máj. 18. 14:41
 4/16 anonim válasza:
Legyél őszinte!Ha megsértődik majd meg nyugszik,de ne csinálj olyant ami nem jó vagy nem éreznéd jól magad.
2021. máj. 18. 14:46
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, persze ez a leglogikusabb módja, hogy őszinte vagyok, de van aki ezen is képes megsértődni és akkor én érzem rosszul magam. De jobb persze az őszinteség mint lerázni valami kamu dumával, csak gondoltam hátha van más megoldás az ilyen esetekre amivel elkerülhetem az őszinteséget, de akkor nincs.
2021. máj. 18. 14:52
 6/16 anonim válasza:

Kérdező, 1-es vagyok, ezért írtam a válaszom végére hogy ha szellemileg érettebb és értelmes gondolkodású emberről van szó az megérti és elfogadja. Nyilván aki szellemileg egy gyerek szintjén van és megsértődik azzal nem tudsz mit kezdeni, de ez meg már az ő éretlenségére vezethető vissza és nem te a hibád hogy megsértődik.

Mindezt férfiként írom, én is inkább szeretem azt hogy őszintén megírják nekem egy ismerkedés alkalmával ha a nőnek nem tetszem külsőre, minthogy szó nélkül eltűnjön vagy tovább hitegessen. Nincs semmi gond az őszinteséggel, azzal van probléma aki ezt nem tudja elfogadni és nem képes értékelni.

2021. máj. 18. 14:54
 7/16 anonim válasza:

Egy olyan férfi akinek ha elmondod az őszintét megsértődik, akkor az belülről se okés. Nem hogy még elkezd téged sértegetni. Hát milyen viselkedés ez? :D

Ilyen idióták véleményére ne adj. Sértegessen, kit érdekel? :3

Majd ki hisztizi magát aztán keres másik lányt.

2021. máj. 18. 14:55
 8/16 anonim válasza:
Jaj nehogy már emiatt érezd rosszul magad. Aki ezen megsértődik, az meg is érdemli. Nem kell mindenkinek megfelelned.
2021. máj. 18. 15:01
 9/16 anonim válasza:

Személyes véleményem az hogy a külső számít, de nem sokat. Hosszú kapcsolatban mindketten sokat változtok külsőleg, optimális esetben együtt öregedtek meg.

Ha csak a külsővel van baj, én adnák neki egy esélyt egy személyes találkozóra. Ha ott 'hibátlan' és tényleg csak a külső a baj eltekintenék ettől.

Ha nem tudsz a külsővel semmilyen körülmények között megbékélni, akkor jobb megmondani az őszintét mint eltűnni. Ha normálisan tudja kezelni akkor kicsit sajnálhatod, mert valószínűleg ami külsőben nem adatott meg azt pótolja belsőben. Aki elküld ilyen miatt annak meg örülj mert későbbiekben más véleményed miatt lenne nagyobb 'robbanás'.

2021. máj. 18. 15:13
 10/16 anonim válasza:
Szerintem sem számít a külső úgy, hogy a másik legyen tökéletes, inkább amolyan szerethetőnek kell látnod, el kell tudnod képzelni magad vele, vagy beleprojektálni valamit a tekintetébe :D ez meg teljesen szubjektív. Az is lehet, hogy csak túl mesterkélt egy kép vagy pont nem elég tökéletes és cikinek tartanád ugyanezt magadról... annyi minden befolyásolja az embert. Nem tudom, hol ismerkedsz, de ha többedszerre futsz bele ebbe, talán érdemesebb lenne ott, ahol látsz minimum egy képet mielőtt nekiálltok beszélgetni és akkor eleve csak arra fordítasz energiát, aki szimpatikus külsőre. Bár az is igaz, hogy akivel napok óta levelezel és addig nonstop egy húron pendültök, ott már a külsejével szemben is valószínűleg elfogadóbb leszel. Szóval a legkevésbé praktikus forgatókönyv az, ha egy adatlap és két mizu után cseréltek képet :)
2021. máj. 18. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!