Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha az embernek olyan kissé,...

Ha az embernek olyan kissé, hogy is mondjam, érdekes az arcberendezkedése, nem kifejezetten csúnya, csak talán kissé fura, nyomokban sorozatgyilkosjegyeket tartalmaz, de egyébként aránylag sportos, férfias teste van, akkor van esély?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hosszas tapasztalatmorzsák után, hogy nem igazán szeretnek a lányok velem kokettálni, mondhatni ahol én megjelenek, ott tesznek egy félkört, megvárják, míg elmegyek, majd visszasüppednek a kiindulópontjukba (tényleges megtörtént esetek alapján). Aránylag intelligens srác vagyok, ha minden igaz, igaz kissé határozatlan, de nyitott a fejlődésre és sokak szerint jószívű vagyok, amolyan jófiú. Lányok, van esélyem ? 179 centi, 76 kg 2 vese. ne kíméljetek.

#hal #ismerkedés #remény #meg utoljára
2021. máj. 19. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Haha. A stílusod bejön és ez nekem fontosabb lenne az arcodnál,viszont öreg vagyok és házas. Szerintem menni fog amúgy, lesz majd nőd, ha vicces valaki, azt szeretik a nők.
2021. máj. 19. 21:46
 2/4 anonim válasza:

A stílus nekem is bejön, de nekem van társam. A kérdés furcsasága miatt nyomtam rá, annak ellenére, hogy társkeresés kategória.

Én sok sikert kívánok, szerintem meglesz az igazi, mert van humorod.

Viszont le a kalappal, hogy egymagad, magadról, tükörbe nézve le tudtál ilyent írni, sokaknak nincs ilyen önkritikája.

2021. máj. 20. 09:32
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


Igen, az önkritikát én is egészen hasznos dolognak tartom, sajnos sokan olyan hosszan és hitelesen vetítenek egy személyiségi álarcot a közösség felé, hogy a végére már ők maguk is elhiszik, hogy a mutatott személyiség a valós énjük. Manapság annyira komolyan veszi magát mindenki, pedig csak egy hatalmas hógömb hópelyhei vagyunk, amit egy felsőbb hatalom időnként meg-megráz. Hát ezek volnának így a reggeli gondolataim egy cikóriakávé mellett :D

2021. máj. 20. 09:41
 4/4 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek a 2 vesevel teljesen megvettel. 😍😍 Írj ha gondolod.
2021. máj. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!