Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kifejezetten az erős, genetika...

Kifejezetten az erős, genetikailag erős alkatú, vagy izmos nők érdekelnek, találhatok így társat?

Figyelt kérdés

Részletezzem, hát:

Magas és testes, alsó hangon 175 cm és legalább 90 kg testtömeg, vagy ettől felfelé bármelyik szám esetében több. Alkatból adódóan csúnyán fogalmazva "nagydarab" Nővel ismerkednék.

A másik számomra érdekes kategória az erősen kisportolt, kifejezetten izmos Nők köre. Legyen az erőemelő, birkózó, testépítő...


Erre a kérdésre nem fogok soha válasz kapni, de aki még csak nem is próbálkozik...


Ismerkedni valakinek volna kedve?



2021. ápr. 10. 10:49
 1/9 anonim válasza:
Menj le egy edzőterembe ha kinyitnak. Ott fogsz találni bőven. :)
2021. ápr. 10. 10:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig remek. Arra nem gondoltam, hogy beszólás is lesz már az elején. Azt feltételeztem, hogy lényegi választ kaphatok majd egyszer bármikor... :)
2021. ápr. 10. 10:58
 3/9 anonim válasza:
Amikor ilyen magas, testes nőt látok mindig az az első gondolatom, hogy vajon mekkora fa$z lenne jó ebbe?? Jó, tudom hogy nincs feltétlen összefüggés a testmagasság/testsúly/pinaméret között, mégis nehéz elképzelnem hogy egy ekkora testbe egy tizenhármas kis ceruza passzoljon. Amúgy engem is izgatnak a természetesen nagydarab nők, viszont az izmok látványa egyáltalán nem. Egy nő ne legyen izmosabb mint én. Kérdező, szerintem erről az oldalról nem fogsz ilyen nőt találni. Aki itt le meri írni hogy nagyjából milyen külsejű nőt keres az mehet a levesbe, mert a hölgyek egyből egy felszínes fa$znak gondolják akit nem is érdelel maga a nő, csupán a fétisét akarja kiélni valakin aki hasonlít az általa idealizált képhez. Sok helyen össze lehet futni ilyen nőkkel,szóval marad a személyes ismerkedés mint opció. Rosszlányokon van fent egy Maya nevű csaj, 180 cm, 75+kg.A bemutatkozása szerint amiket először megnéz egy férfin az a szeme, az ápoltsága és a mérete. Keveset vagyok otthon, így mindig lemaradok róla, na de majd egyszer.
2021. ápr. 10. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:

4#

köszönöm, megerősítettél benne, hogy tán rossz helyen vagyok.

Bár felszínesnek nem érzem magam, köszönöm a válaszod. Bár a vége nem volt releváns. :P

2021. ápr. 10. 12:36
 5/9 anonim válasza:
Akár én is írhattam volna a kérdést, minden szavát át tudom érezni. :)
2021. ápr. 10. 14:45
 6/9 anonim válasza:
Szeretem, hogy mindenkinek más jön be :)
2021. ápr. 10. 15:29
 7/9 A kérdező kommentje:
7 Kinek a par, kinek a papné...
2021. ápr. 10. 15:32
 8/9 anonim válasza:
Egy 40 kilós nő is ki lehet tágítva úgy, hogy egyszerre 2-3 fax is befér bármelyik testrésébe. Úgyhogy ez hatalmas baromság, hogy testalkattól függ a punci mérete. A 13 centis cerka meg alapból kicsi.
2021. ápr. 10. 21:42
 9/9 anonim válasza:
Vízilabdázó nők közt sok ilyen van, orientálódj arra
2021. ápr. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!