Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt próbálnék keresni,...

Barátnőt próbálnék keresni, aki szeret animét nézni és gamelni? 17M

Figyelt kérdés
Én egy introvertált(INFJ-T) ember vagyok de hiperaktív is egyben aki túl sokat tud gondolkodni. Imádom az animét és kultúráját. Szeretek nagyon sokat gamelni haverokkal vagy csak egyedül játszani és órákig belemerülni magam egy JRPGbe. Hobbiként néha rajzolok, zenét írok és hallgatok.

2021. máj. 31. 02:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én ilyen ember vagyok, bár egy ideje nem játszom nagyobb kapacitású játékokkal amióta nincs laptopom, csap tabletem. Én is szeretek rajzolni, online csak úgy böngészgetni, tipikusan itthonülős ember vagyok, ugyanakkor tetszenek a tradicionális kapcsolati elemek, pl. együtt eszünk valahol, hosszú séták, néha egy-egy buli, de ha valaki erre nem vevő az se zavar, csak legyen meg az illetővel a kémia, ami sajnos ritka :/ 21/L
2021. jún. 2. 12:38
 12/14 anonim válasza:
Az animéket is szeretem, az kimaradt, bár a vizsgáim óta nincs sok időm rájuk, plusz a japán kultúra és az irodalom is érdekel, bár a nagy részük azoknak elég melankólikus.
2021. jún. 2. 12:39
 13/14 anonim válasza:

Szeretek animét nézni, de nem szoktam gamelni.

Írhatsz

2022. febr. 18. 20:53
 14/14 anonim válasza:
Az "M" a meleg férfi jelzése. Csak akkor nem tudom, miért írt nőt. Na mindegy, ő tudja.
2023. máj. 16. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!