Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen stilusú lányokkal...

TonyRedgrave kérdése:

Ilyen stilusú lányokkal szeretnék ismerkedni, jelentkező?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. jún. 3. 19:24
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
Hát, pedig az én ismerősi körömben mindenki megtenné a párjáért, hogy havi 1-2x így öltözik, de inkább így várja otthon. Realizáld, hogy lesznek olyanok, mint a 8-as, és túl sok szexuális töltetet látnak bele egy ilyen ruházatba. Utcán konkrétan veszélyes így közlekedni nőként.
2021. jún. 3. 21:57
 22/40 A kérdező kommentje:
Hát nem kellene igy közlekednia ha nem vagyok a társaságában
2021. jún. 3. 22:26
 23/40 anonim válasza:
21: Vannak a linkeltebbnél extrémebb ruhái is a Killstarnak, mégis gond nélkül viselik őket. Aki be akar szólni valami ocsmányat vagy rád akar támadni, az burkában is rád ugrik.
2021. jún. 3. 22:43
 24/40 A kérdező kommentje:
23. teljesen egyetértek veled, de ettől függetlenül nem várom el hogyakkor is igy öltözzön valaki ha nem vagyok vele ha már csak miattam teszi.
2021. jún. 3. 23:01
 25/40 anonim válasza:
24: Te tudod, nekem üres és felszínes lenne, ha valaki mindenféle ideológiai meggyőződés nélkül szubkultúrákhoz kötődő ruhadarabokban bohóckodna nekem.
2021. jún. 3. 23:04
 26/40 anonim válasza:

25:

Nem élvezheti valaki a fekete ruhákat, fűzőket vagy hálós harisnyákat csak azért mert ez tetszik neki? Muszáj goth vagy rocker vagy punk kategóriába sorolni egyből őket?


Természetesen nem azokra értem akik bandát pólót hordanak, de egy számot se ismernek.

2021. jún. 3. 23:08
 27/40 anonim válasza:

Szerintem max koncertekre, vagy ha csapatba vannak akkor mer így öltözni bárki is.


Ahol élek ott az utcán nem tudna úgy végig menni, hogy ne kapná a beszólogatásokat mindenkitől. Lehet le is vernék vagy megerőszakolnák.

Még autóból is megállnának beszólogatni... Egyszer volt egy emós osztálytársam, ennyire feltűnő se volt, a teste is rakarva volt, mégis így viselkedtek vele.

Ez Magyarország.

2021. jún. 4. 06:58
 28/40 A kérdező kommentje:
Szegeden sok fajtaféle stilusú ember megfordul nem láttam még hogy ilyen problémával küszködnének
2021. jún. 4. 08:07
 29/40 anonim válasza:
Hát, engem pesten midi szoknyával is lequrváznak, nemhogy még ilyen szettben...
2021. jún. 4. 08:14
 30/40 A kérdező kommentje:
és? miért adsz idióták véleményére?
2021. jún. 4. 08:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!