Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már olyan, hogy egy nő...

Volt már olyan, hogy egy nő aki tetszett neked, bejött, de nagyon, testileg minden oké volt vele, de ahogy a körmeire néztél, már menekültél volna a föld másik felére?

Figyelt kérdés
Mostanság ez nagyon gáz részemről. Nem tudom miért. Pedig nem eget rengetően hosszú műkörmökről van szó.

2021. jún. 3. 23:53
 1/7 anonim válasza:
Én is utálom, ha egy lányon műköröm van. A kisebb sem tetszik.
2021. jún. 4. 00:32
 2/7 anonim válasza:
Hát, csak furcsa volt. Hogy mit keres az ott, minek ez. Olyan "embertelennek" tűnik, nem természetesnek. De tudom ettől még elegáns kiegészítőnek tekinteni, és nem menekülök előle.
2021. jún. 4. 00:50
 3/7 anonim válasza:
Nekem az orrkarika ilyen. Fogalmam sincs miért kell ezt, nem láttam még embert akinek jól állna, de legalább röhejes és borzasztó
2021. jún. 4. 04:04
 4/7 anonim válasza:
Hogy neked mekkora problémád van :-D bejön neked nagyon, minden stimmel vele személyiségben is gondolom, nem csak testileg. De gondod van a műkörömmel. Es legalább emiatt visszautasítottad? Ha igen akkor a lány szerencsés:-)
2021. jún. 4. 17:14
 5/7 anonim válasza:
Műköröm az olcsó, proli csajokon van, lehet, hogy érdemes más körökben nézelődnöd, ahol nem a nevetséges műköröm, tetovált szemöldök, műszempilla, szoli, meg hasonló a "divat". Megértelek, kérdező.
2021. jún. 5. 15:59
 6/7 anonim válasza:
Nekem sem jön be a műköröm semmilyen verzióban 🤷‍♂️ meg semmi más mű dolog se. Csak a természetes.
2021. jún. 5. 16:05
 7/7 anonim válasza:
Volt de nem menekültem csak miután dugtunk.
2021. júl. 30. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!