Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol érdemes ismerkedni?

Sztepi kérdése:

Hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, jelenleg egyedülállóként élem a napjaim. Sajnos nagyon nehéz számomra normális párt találni ebben a világban. Főleg a mostani kovid helyzetben. Kis városkában lakom, nincs túl sok program lehetőség erre. Próbáltam többször is a társkeresőzést, voltam több randin is már. De végül nem alakultak jól a dolgok.


Mit tudnátok tanácsolni? Ki hol ismerkedett meg a jelenlegi párjával? Várom a válaszotokat!



2021. jún. 4. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Hozz ki egy szomorú szemű macskát a menhelyről, jobban jársz szerintem.
2021. jún. 4. 21:12
 2/5 anonim válasza:

Hát kisvárosban nem egyszerű az ismerkedés. Én férfiként élek egy kissebb városban tényleg nehéz dolog.

Eddig általában munkahelyen ismertem meg őket.

Ha megkérdezhetem merre felé élsz?

31/f

2021. jún. 4. 21:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Békés megyében.
2021. jún. 4. 21:37
 4/5 anonim válasza:
Ha nőként ilyen nehéz, akkor mit szóljunk mi, férfiak? Próbálj valami közösségi programot találni (nyelvtanfolyam, tánctanfolyam, akármi), esetleg ha sokat utazol tömegközlekedéssel, akkor ott is lehet, vagy könyvtárban, de akár még utcán is.
2021. jún. 4. 22:01
 5/5 anonim válasza:

Sajnos a jó társat megtalálni, az minden korban nagyon nehéz.

Nagyon nagy szerencse kell hozzá, és az, hogy jó időben jó helyen járj.

Én azt mondom, hogy semmiképpen ne csüggedj, mert te legalább fiatal vagy még és nő.

Ha még ráadásul szép is és csinos is, akkor meg főleg számíthatsz rá, hogy bebukik valami.

A Békés megye nem előny, de annyira nem is vészes.

Ne erőltesd, és meglátod jönni fog. Ott, és,akkor amikor nem is számítasz rá.

Én 55 éves vagyok, férfi Bp.-i.

Ebből 2 adat tragédia, úgyhogy én már föladtam. Csak a Bp. ami jó, de semmit nem érek vele, ha nem vagyok nagyon szép.

Neked még nem kell semmiképp föladni.

Egy jó tanács:

A netet felejtsd el, mert az rengeteg bánatot, keserűséget, és csalódást fog hozni a szívedben.

2021. jún. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!