Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol, és hogyan érdemes ismerke...

Hol, és hogyan érdemes ismerkedni lányokkal ebben a vírus helyzetben?

Figyelt kérdés
22/f

2021. jan. 3. 17:54
 1/10 anonim válasza:

Szerintem ez az időszak pont jó "indokot" ad arra, hogy online ismerkedj. Mert máshol nem tudsz. Ez egy jó kifogás is lehet akár, hogy te amúgy a személyes ismerkedést jobban szereted stb. de most a vírus miatt nem lehet. Sok sikert!

22/l

2021. jan. 3. 18:05
 2/10 anonim válasza:
Első ez igaz! 26F
2021. jan. 3. 18:09
 3/10 anonim válasza:

Tinder! :D

Én párommal tavaly ott ismerkedtem meg:)

2021. jan. 3. 18:52
 4/10 anonim válasza:
Én itt ismerkedtem meg a párommal nyáron :)
2021. jan. 3. 18:58
 5/10 anonim válasza:

#1 Hát ez nagyon cuki felvetés, csak épp baromira életidegen. A valóság az, hogy szinte mindenki elhajt mondván nem ismerkedik online, de közben itt rinyál, hogy nincs pasija és hol ismerkedjen?! Szóval elég nevetségesek vagytok csajok! :D

Te talán nyitott vagy ismerkedésre itt, kedvesegyes?? Akkor dobj egy privit magadról! (Úgysem fogsz te sem, csak a szád jár). :)

2021. jan. 3. 23:46
 6/10 anonim válasza:

Őőő... csak egy ötlet volt, mert egy ismerősömnek bevált. Privit nem fogok dobni, mert van barátom. De amúgy nem áll távol tőlem az online ismerkedés. Elhiszem, hogy nehéz fiúként ismerkedni, azért is próbáltam tanácsot adni nőként. De akkor bocs, hogy csak a szám járt. :D

Első voltam.

2021. jan. 4. 00:07
 7/10 anonim válasza:

Jaj kösz, majd elfelejtettem. Ez a másik lekoptatós válasz, hogy "van barátom" :D

Ha mindenkinek lenne barátja, aki ezt állítja, akkor egyetlen lány sem lenne egyedül.

Tartogasd meg a tanácsaidat, főleg mivel köszönőviszonyban nincsenek a valósággal kicsim!

2021. jan. 4. 00:11
 8/10 anonim válasza:

Milyen igaz! Ideje volt már, hogy végre megkapjam a magamét! :D

Amúgy ezek a kifogások azért vannak, mert nem szimpatikus, vagy külsőre nem tetszik nekik a csávó. Jobb lenne tán, ha megmondanánk, hogy nem tetszik nekünk az adott férfi? Valószínűleg igen. De mivel tudjuk, hogy a férfiaknak nem könnyű, és valószínűleg már többször visszautasították őket, ezért ezt egy humánusabb módszernek tartom, ámbár kevésbé egyenesnek.

De akkor te mit tanácsolnál, ha az enyém ennyire valószerűtlen?

2021. jan. 4. 00:21
 9/10 anonim válasza:

Jujjj de okos vagy!!!!!!! Azta!!!!

Te ugye nem gondolod komolyan hogy nem jutottam el eddig a következtetésig nyulambulam???!!

Várj, megelőlegezendő a kövi spanyolviasszarásodat közlöm, hogy tudom miért hazudnak, csakhogy az a lány aki hazugsággal indít az nem is kéne, vagyis: amikor "felszabadulna" a nem létező barátja mellől, akkor már én mondanék neki nemet, mert egy hazug rongy. Mivel tudod úgy van ez nálunk embereknél (főleg a nőknél!!!), hogy aki ma nem szimpatikus, holnap már lehet az, csakhogy elvágta magát, mert ahelyett hogy őszintén (akár indoklás nélkül!!!) annyit nyögne a kiscica szájából két miáú között, hogy nem akarok most veled ismerkedni, lemegy gilisztába és hazudik értelmetlenül egy óriásit. Te meg, mivel ugyanabban a gyárban rakták beléd a férfi kérdésekre olvadékony gerincet, megvéded az erkölcsi halottat!!! Gratulálok. Na érted már miért ne osztogassanak erkölcsi hullák tanácsokat szivi, vagy még 3-4 oldalon keresztül mi fogjuk itt rágni a műszart??

2021. jan. 4. 00:31
 10/10 anonim válasza:
Hát, tényleg nem nagyon akad más lehetőség, mint online ismerkedni.
2021. jan. 4. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!