Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőkhöz! Melyik fajta arcszőrze...

Nőkhöz! Melyik fajta arcszőrzet jön be leginkább férfiakon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 21:54
A kérdező szavazást indított:
egész arcot borító szakáll
kisebb szakállak (pajesz, bajusz, kecskeszakáll, körszakáll, Ferenc József szakáll és társaik..)
borosta
csupaszra borotvált arc
64 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudok válaszolni, mert nagyon pasifüggő. Kinek ez, kinek az áll jobban.
2021. jún. 4. 21:59
 2/12 anonim válasza:
Amelyik az illetönek illik az arcához meg a személyiségéhez!
2021. jún. 4. 22:05
 3/12 anonim válasza:
Exem sima arccal volt jó, szakállal vmi borzalmas. Akivel most randizok, hát ő szakállal vmi eszméletlen jól néz ki, olyan hogy meglátom és már orgazmus.
2021. jún. 4. 22:36
 4/12 anonim válasza:
A szakállal annyi a baj, hogy a Trónok harca és a Vikingek óta ész nélkül felkapták, hiába áll ugyanúgy rosszul az emberek 80%-ának, mint az ultravastag szemöldök. Kevés az olyan ember, akinek illik az arcszerkezetéhez, és nem is egy igénytelen pamacskupac, hanem rendesen nyírja, ápolja.
2021. jún. 4. 22:46
 5/12 anonim válasza:
Nekem a sima arc, vagy a kis borosta jön be főleg, de van akineknnagyon jól tud álni a szakáll is.
2021. jún. 5. 00:03
 6/12 anonim válasza:
keskeny szakállka az állon! szexi... bármilyen arcszőrzet lehet csinos, csak ne legyen bozontos, gondozatlan
2021. jún. 5. 04:30
 7/12 anonim válasza:
Ezt fejjel együtt kéne látni.
2021. jún. 5. 06:44
 8/12 anonim válasza:

Nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi áll jól.

Az viszont biztos, hogy vannak olyan szakállak, ami szinte senkinek nem tetszenek. A cigányos, pödörgetős bajusz szerintem idétlenül áll a legtöbb emberen, a fazon jó lenne, de szerintem a népesség 1% ha tudja viselni normálisan. A csak az arc szélén lévő szakáll nagyon gáz, annak nem is tudom mi a rendes neve. A kecskeszakáll is nagyon kevés embernek áll jól. A pajesz idétlen. A Ferenc József szakáll pedig mindennek a legalja.

2021. jún. 5. 10:39
 9/12 ReGina... válasza:

Nekem személy szerint az egész arcot beborító nagyobb-hosszabb jön be, már azóta, mióta elkezdtem serdülni.


De persze kinek mi, ezzel a véleményemmel úgy vettem észre nem osztozok sok nővel.

Legalábbis az ismerőseim nagy része nem díjazza, pl. páromnak is ilyen full arc-szőrzete van, és néha hosszabbra is meghagyja (lehetett fonni is akár), sokan kérdezték, hogy miért nem mondom neki hogy borotválja le.

Nekem nagyon bejön, azért.

22/L

2021. jún. 5. 16:45
 10/12 anonim válasza:

Kamaszkoromtól kezdve a szakállas férfiak tetszettek. A férjem is szakállas (mellé hosszú hajú), de az előző párjaim közül többen is szakállasok voltak.


Viszont csak a dús, teli fazonú, ám ápolt szakáll jön be, a szánalmas próbálkozások és/vagy túlfazonírozottak nem.

2021. jún. 6. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!