Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budai lányok! Komoly kapcsolat...

Budai lányok! Komoly kapcsolat céljából, lenne kedvetek megismerni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú vagyok és Budapesten lakom. Utoljára 5 éve volt komoly kapcsolatom egy lánnyal, de azóta felfüggesztettem az ismerkedést. Barátkozásra is nyitott vagyok, de célom, hogy megismerhessek egy olyan lányt, aki elfogad olyannak amilyen vagyok, hűséges, őszinte, aranyos, szeret kirándulni, sportolni, várost nézni, romantikázni, lehet vele beszélgetni órák hosszat. Ha pedig vékony is, mint én, akkor azzal levesz a lábamról😊

Nagyon szeretnék én is hűséges társa lenni, a bizonyos lánynak és minden napját kiegészíteni. Sok programot szervezni számára, elvinni őt ide oda, bármihez lenne kedve.


Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran 😊



2021. jún. 6. 21:00
 1/5 anonim válasza:
Ha a kérdésben nem szóltad volna el magad hogy konkrétan "budai" lányt keresel akkor még talán el is hinném ezt a rizsát amit idelöktél:D Angyalföldről, a Béke térről meg Köki mellől miért nem jó, ha már annyira az igaz szerelmet keresed?
2021. jún. 6. 21:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletes az Angyalföldi is! Én csak megszólítottam a Budai lányokat. Attól még bárki írhat, tőlem Ausztriából is.
2021. jún. 6. 21:56
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy Budán lakik és praktikusabb a közeliekkel ismerkedni, nincs annyi fölös utazgatás... :)
2021. jún. 8. 00:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Így van ez is igaz :)
2021. jún. 8. 00:53
 5/5 anonim válasza:
Szia :) Ha érvényes még a kérdés akkor nyugodtan írj :)
2021. jún. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!