Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak én nem értem, miért nem...

Csak én nem értem, miért nem lehet szétválni Tinderen, ha nem akarok semmit a másiktól?

Figyelt kérdés
Több nőnél is ezt tapasztalom, ami elég idegesítő egy idő után. Ha meg próbaképpen olyat írok, hirtelen szét tud válni egyből. A szép szóra miért nem lehet? Valaki elmagyarázná ennek a logikáját?

2021. jún. 9. 22:34
 1/3 anonim válasza:

Mert ott kanos pasik vannak.


Az értelmes, jóképű, helyes fiúknak/férfiaknak nem is kell tinder, mert a kapcsolat, párkeresést megtudják oldani személyesen is.

2021. jún. 9. 22:56
 2/3 anonim válasza:
A szép lányok nagy része nem azért használja, hogy pasit találjon, hanem ugyanazt a funkciót látja el, mint az Instán egy like. Minél több megerősítést keresnek arról, hogy vágynak rájuk pasik. Erről szól az egész a szép lányok esetében, nem a társkeresésről. Egy szép lánynak minek kéne társkereső app, ha egyszer bemegy bármilyen társaságba és rögtön 3-an megkörnyékezik?
2021. jún. 9. 22:57
 3/3 anonim válasza:

Nyugi van logika mögötte.


Biszex férfi vagyok leginkább a nőket szeretem, jelenleg is van barátnőm, de megfordultam a meleg társkeresőkön, sőt a Tinder meleg oldalán is és amit nőktől hallottam és a meleg oldalon tapasztaltam kb ugyan az az áradat éri a meleg oldalon a jó pasit, mint a hetero oldalon a jó nőt.

(Csak kicsit durvább, mert meleg társkeresés sokkal hamarabb szexre tér. Nem köntörfalaznak).


Na és tapasztalatom szerint ha van kb 20 ember aki rád ír és elkezded egyenként elmagyarázni a szituációt kb 18 ember vissza fog kérdezni és próbálja továbbra is fentartani a beszélgetést.


Ha mind a (fiktív, példa kedvéért) 18 emberrel lejátszanám ez a szétválás okának a megmagyarázását akkor órákon át használnám az applikációt.


Lehet ha neked valaki azt írja, hogy "Bocsi, de ez nem fog menni", akkor te csendben lelépsz azaz unmatchelsz, de az emberek többsége nem ilyen.


Szóval tökéletesen érthető, hogy erre nincs ideje a te példádban a szép nőnek.

2021. jún. 10. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!