Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A 30-40 éves nők miért olyan...

A 30-40 éves nők miért olyan merevek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan közülük mindenkiben kb az ellenséget látja. Az őszinteséget elvárják, de hogy ők is megnyíljanak az teljesen kizárt. Miért ilyen görcsösek egyesek?
2021. jún. 10. 09:32
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Mert minden ember más.
2021. jún. 10. 09:39
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem minden ember más. Ők aggasztóan egyformák, pont ez a baj. Pedig ebben a korban már szokott lenni gyerek is. Csak azt nem értem, hogy az ilyen éretlen, görcsös, felnőttkorú gyerek miért szül babát.


Nem tudják biztosítani az érzelmi fejlődéshez szükséges hiteles mintát.

2021. jún. 10. 09:49
 3/32 anonim válasza:
Hány darab egyforma nőt ismersz? Kik ők neked?
2021. jún. 10. 09:52
 4/32 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy hányat ismerek. Az a tapasztalat h aki ebben a korban társat keres, kb 90%-uk lelki toprongy
2021. jún. 10. 09:58
 5/32 anonim válasza:

Én ilyen 30-40 körüli nőt nem ismerek.

Nekem eléggé megnyílnak és jókat lehet velük beszélgetni. Szeretem is a társasgukat, csak sajnos ritkán van alkalom ilyenre. Meg gyakran nagyon messze is laknak.

Fiatalabb vagyok tőlük, első sorban csak barátkozni szeretnék velük, mert tényleg élvezet velük beszélgetni. Viszont ha egyszer úgy alakulna kívancsiságból benne lennék velük akár alkalmiban is, amire amúgy soha nem vagyok hajlandó, de velük jobban is kijövök. Meg ha úgy alakulna miért ne?

2021. jún. 10. 09:59
 6/32 anonim válasza:
Érdekes lenne, mennyi tapasztalat után szűrted ezt le. Én se ismerek ilyen nőket, pedig kimondottan tele van a munkahelyem azzal a korosztállyal. Talán rossz helyen próbálkozol? Vagy szimplán rosszul?
2021. jún. 10. 10:05
 7/32 anonim válasza:
Mert sok csalódás érte őket meg mert önbizalomhiányosak mert lóg rajtuk minden.
2021. jún. 10. 10:12
 8/32 anonim válasza:

Ahogy nézem, itt a "lelki toprongy" a kérdezö, akit pár nö elutasított.

Azért is nem válaszol a "hányat ismersz" kérdésre, akkor ugyanis kderülne, hogy csak néhányról van szó, akik a kérdezöt nem tartják megfelelöen vonzó partnernek.

2021. jún. 10. 10:27
 9/32 A kérdező kommentje:

Vonzónak tartanak, ezzel nincs baj. Úgy 7-8 illetőről van szó. Pontos számot nem tudok mondani, mert nem minden fekete vagy fehér, van hogy csak a megérzésemre hallgatok.


Egyébként azért mert önbizalomhiányosak, még nem kéne sunyinak is lenniük.

A 'lóg rajtuk minden' dologra nem tudok mit mondani, mert nem voltak rosszak külsőre. Persze ebben a korban már nem szokott olyan szép lenni a cici, mint 20 évesen, de az még nem jelenti hogy 'lóg minden'. Legalábbis ha nem hízzák túl a bőrüket.

2021. jún. 10. 10:34
 10/32 anonim válasza:
9.... fogyásnál szokott lógni!
2021. jún. 10. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!