Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A 30-40 éves nők miért olyan...

A 30-40 éves nők miért olyan merevek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan közülük mindenkiben kb az ellenséget látja. Az őszinteséget elvárják, de hogy ők is megnyíljanak az teljesen kizárt. Miért ilyen görcsösek egyesek?
2021. jún. 10. 09:32
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Én nem voltam görcsös ezekben az életkorokban (30 és 40) magabiztosságtól sugároztam legtöbbször, de nekem MÁS ÉLETFELADATOM VOLT, nem párkeresés.


Joós István kapcsolati szakértő szokott nyilatkozni KARRIERVÁLSÁGRÓL - inkább erről lehet szó, mint "párkapcsolati" válságról. A karrierválság SOKKAL NEHEZEBB LELKI TEHER!


A 40-es éveinkben már az esetek döntő többségében NINCS KISBABA! Legfeljebb 45-ig még előfordulhat, de az már inkább ritkaságszámba megy.

2021. jún. 10. 11:25
 12/32 anonim válasza:
Akik nem nyílnak meg könnyen, azok valószínűleg elég sokat csalódtak már az életükben, és elárulták őket. Egy kemény válás után például szerintem nem meglepő, ha valaki évekig képtelen akár megbízni az ellenkező nemben.
2021. jún. 10. 11:40
 13/32 A kérdező kommentje:

"Akik nem nyílnak meg könnyen, azok valószínűleg elég sokat csalódtak már az életükben"


Talán pont azért, mert addig sem voltak kellően egyenesek, hanem játszmáztak

2021. jún. 10. 11:52
 14/32 anonim válasza:
Mert a férfiak nem elég merevek. 😂
2021. jún. 10. 11:54
 15/32 A kérdező kommentje:
14-es, ez elég szexista megnyilvánulás volt. Másrészt meg az erekciónak vannak bizonyos feltételei (nem csak a megfelelő vizuális ingerre gondolok)
2021. jún. 10. 12:08
 16/32 anonim válasza:
Kérdező, uramisten... És még Te mondod, hogy “merevek” a nők, mikor egy viccet is túlkomplikálsz... :D
2021. jún. 10. 12:31
 17/32 anonim válasza:

#15


Nem kötekvésből írom, nem is az vagyok akinek válaszoltál. Ha nagyon sok feltetel kell már ahhoz hogy álljon keressél tesztoszteron fokozó termékeket. 30 felett már ajánlott szedni, persze elég növényi eredetű is.

Tényleg nem beszólásnak szántam, csak egy jó tanács. Nem csak a potencianövelés miatt jó ez sem, hanem kiegyensúlyozottabb leszel, kevésbé fáradékony, meg hasonlók. Tényleg sokat tud számítani, ha alacsony a tesztó szinted.

Remélem tényleg nem vetted magadra a dolgot, mert nem azért írtam. Valamint ez is egy természetes folyamat. Idővel a szervezet kevesebbet termel, van akinek már 25 körül is van ezzel gondja, van akinek 40 körül.

(A királydinnyét és a görögszénát javaslom. Mind a kettő táplálékkiegészítő és növényi eredetű. Vagy egyik vagy másik, de a kettőt együtt semmiképpen ne szedd.)

2021. jún. 10. 12:35
 18/32 A kérdező kommentje:

12:35-ös, felejtsd el az összes ilyen marhaságot. Pénzkidobás.

Nincs baj a tesztoszteron szintemmel, aki rámnéz az láthatja is. De azért köszi.

2021. jún. 10. 13:29
 19/32 anonim válasza:
Én olvastam ezekről tanulmányokat. Tudod, a nő már 14 éves korától kezdve megkap minden figyelmet, tennie sem kell érte. Van, hogy ebben a korban megáll lelkileg a fejlődés (habár ők azt gondolják, érettebbek a kortársaiknál), mert nincs motiváció, hogy fejlődjenek. De ahogy párt keresnek, lefekszenek emberekkel, senki sem marad mellettük, mert pont olyanokkal fekszenek el, aki más ezer nőt is megkaphat, ezért semmi oka velük maradni (ők pedig naivan gondolják azt, hogy működhet velük). Miután megöregszenek, átmentek pár férfin és lelki traumán, a férfiak pedig sokkal elutasítóbbak lesznek, már sokkal kevesebb opciója lesz. Ez sokként éri őket, az életet nem ilyennek szokták meg, hanem tálcán kínálva. Ekkor már nekik is tenniük kell valamit, de az egész életük során nem volt példa arra, hogy kellene, ezért nagy bajban vannak. Ez az én tippem.
2021. jún. 10. 14:00
 20/32 anonim válasza:

15:


Szerintem ezt a kérdés provokálta ki. És van igazság tartalma.

2021. jún. 10. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!