Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Számodra milyen lenne egy...

Számodra milyen lenne egy ideális társtaláló oldal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 03:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szóval tematikus legyen.
2021. jún. 12. 15:54
 12/21 anonim válasza:

legyen kötelező alapinformációkat megadni, úgy mint:


- aktuális kapcsolati státusz

- milyen kapcsolatot keresel

- milyen alkatú párt keresel

- van-e gyereked, akarsz-e még?

- iskolai végzettség

és a végén egy rövid IQ teszt, ami automatikusan rögzíti az adatlapon az eredményt.


Ezekkel nagyon sok időt meg lehetne spórolni és az ember idegei nem mennének rá a társkeresésre.

2021. jún. 13. 07:05
 13/21 anonim válasza:
A legalapabb, hogyha korban nem engemet keres akkor ne is hozza fel nekem az app.
2021. jún. 13. 10:40
 14/21 anonim válasza:

Én még annyit tennék hozzá, hogy legyen kötelező megadni, hogy oltott-e, vagy ha nem miért nem. Nyilván vannak akik zsigerből utasítanák el a konteósokat.


De a 13-assal egyetértek. Nekem pl. egy régebbi társkereső nem adott ki olyan pasit aki korhatáron kívül esik, mint amit megadtam, de engem beadott olyanoknak, akiknek belefér az én korom. Szörnyen idegesítő, hogy napi 5-6 újabb és újabb középkorú vagy sőt, idős pasi írt rám csak a fiatal húst látva bennem, mikor nekem anno 18 évesen 18-24 volt a beállított értékkészletem.

2021. jún. 13. 10:44
 15/21 anonim válasza:

Időközben eszembe jutott egy értelmes ötlet.

Egy GYIK 1:1 copy/paste fórum, csak éppen mindenki acoountjához tartozna egy nem + életkor.

A felhasználókat nem lehetne máshogy meg találni, csak a fórumba írt gondolatai alapján. Azt viszont ki kéne küszöbölni, hogy boldog-boldogtalan üzenetekkel bombázzon, ezért lehetne egy beépített értékelési rendszer (dejavu érzésem van), ami nem a fórumba írt hozzászólásokon alapulna, hanem az elküldött privát üzenetek alapján kerülne mindenki értékelésre az alapján, hogy mennyire korrekt, kedves, alázatos...stb. Majd a pozitív és negatív értékelések aránya alapján változna, hogy milyen értékelésű felhasználókra tudsz ráírni. Így az alacsony színvonalú emberek csak a szintén alacsony színvonalú emberekkel tudnának kapcsolatba lépni, míg a pozitívan értékeltek akárkivel.

2021. jún. 15. 13:45
 16/21 anonim válasza:
#15 ugye tudod, hogy amit leírtál az egy az egyben fedi a fasiszta eszméket?
2021. jún. 15. 15:24
 17/21 anonim válasza:

16# Nem értek hozzá és nem érdekel.

Amit írtam, pozitív változásra, önkorlátozásra, kedvességre késztet, azáltal, hogy ezt a hozzáállást jutalmazzák az emberek, miközben egyáltalán nem enged teret a mindig mindent szétrombolni próbáló trolloknak, hazudozó, aberrált embereknek.

Valamint nem lehetne katalógusból válogatni, senki sem tudna magáról apróhirdetést feladni, nem érné meg sablon üzenettel végigzaklatni minden nőt. Kicsit realisztikusabb, lassabb, emberibb lenne.

2021. jún. 15. 16:08
 18/21 anonim válasza:

"miközben egyáltalán nem enged teret a mindig mindent szétrombolni próbáló trolloknak, hazudozó, aberrált embereknek"


Mi garantálná, hogy ezek az emberek nem pontoznának le? Meg hogy nem alakulna ki klikkesedés?

2021. jún. 15. 20:21
 19/21 anonim válasza:

"Mi garantálná, hogy ezek az emberek nem pontoznának le?"


Többnyire frusztrált férfiak szoktak destruktívan viselkedni, és ha csak nem vagy meleg, nem leveleznél férfiakkal. Le is lehetne tiltani, hogy a megadott nemű és életkorú embereken kívül más ne tudjon üzenetet írni és értékelni. Nem olyan bonyolult dolog ez.

2021. jún. 15. 21:05
 20/21 anonim válasza:
"Valamint nem lehetne katalógusból válogatni," nettó f.szság, mi értelme lenne a pár keresésnek, ha nem tudnál válogatni?
2021. jún. 15. 21:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!