Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Számodra milyen lenne egy...

Számodra milyen lenne egy ideális társtaláló oldal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 03:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Lehetne benne fétis kereső.
2021. jún. 12. 06:21
 2/21 anonim válasza:
Amin fél perc alatt találok ideális társat, természetesen.
2021. jún. 12. 06:29
 3/21 anonim válasza:

Mivel párkapcsolatba vagyok, nehéz erre válaszolni, de mindenképp úgy gondolom, hogy rengeteg tulajdonságot meg lehessen adni, és erre szűrni.

Tudom, hogy nem szextárs kereső egy átlagos társkereső, de szerintem tényleg érdemes lenne fétist szűrni vagy épp megadni, hogy nekünk milyen fétis nem fér bele semennyire (pl. én a lábfétist instant utasítom el).

Plusz olyan dolgok, hogy maximálisan homoszexuális-e egy illető, vagy biszex, ha az utóbbi, akkor akar-e hármast vagy félrekacsintgatást.

Meg olyan dolgok is kötelezőek lennének-e, hogy házasságot akar-e, illetve gyerekeket - ez nyilván nagyon fontos kérdés hosszútávon.


Tehát a lényeg, hogy tele legyen az oldal KÖTELEZŐEN megadandó adatokkal, információkkal, így a leírás nem szokásos "szeretem az állatokat, és barna a hajam" lesz, hisz ez már adott információ, hanem sokkal személyesebb és jobb.

2021. jún. 12. 06:49
 4/21 anonim válasza:
Beírom milyen pasit akarok,és egyből kidobja.
2021. jún. 12. 08:14
 5/21 anonim válasza:
Ami egyértelműen szűr. Sok opció beallítható. Pl dohányzás, gyerek, bulizni szeret vagy nem, akár a fétis és egyéb szexuális szokások. De a lényeg: olyan embert ne toljon az arcomba aki nem engem keres. Ha ő 20 és 30 között keres és én 40 vagyok, akkor ne is lássam meg őt. Illetve még fontos, hogy lássam, kinek tetszettem.
2021. jún. 12. 08:20
 6/21 anonim válasza:
Ahol visszairnak
2021. jún. 12. 09:23
 7/21 anonim válasza:
Nem a társkereső oldalak sz.rok, a mostaniakkal sem lenne gond, az emberek teszik sz.rrá
2021. jún. 12. 11:08
 8/21 anonim válasza:

Ahol több szűrőt be lehet állítani.

Pl az alapján keresni hogy akar-e gyereket, milyen etnikumú, stb.

2021. jún. 12. 12:24
 9/21 anonim válasza:
Ahol kötelező kitölteni egy kötődési típus tesztet és az eredmény meg is jelenne a profilon.
2021. jún. 12. 15:25
 10/21 anonim válasza:

Már az erőltetett társkeresés alapkoncepciója is hibás és csak felerősíti a fő problémát a konkurencia generálással.

Olyan modellnek lenne értelme, ahol nem tudsz bemenni a boltba, szétnézni, kiválasztani a legjobb "árut", majd kicsekkolni és kipipálni a párom megtalálása tételt a problémákból írt listádon.

"Oh kéne egy társ, mert nincs, veszek egyet gyorsan" - ez így nem működőképes, mégis ezen koncepción alapszik mindegyik társkereső oldal, csak némelyikbe bele van iktatva egy kis tranzakció is.

A legjobb társkeresésre alkalmas online felület még mindig a téma specifikus fórumok, csoportok, közösségek, ahol természetes módon találunk egymásra, és egyszerre csak egy ember jön, nem kétszáz, vagy kétezer.

2021. jún. 12. 15:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!