Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem talál meg a szerelem?

Miért nem talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem ego-ból, de jól nézek ki és intelligensnek is vallom magam, illetve ezeket mások is megerősítik.

Nem vagyok szégyenlős, akárkivel szóba állok és tudok közös témát találni, még ha egy teljesen idegen emberről van is szó.

Tehát fogalmam sincs hogy mit rontok el.



2021. jún. 17. 20:24
1 2
 1/20 anonim válasza:

Mert a szerelemhez két ember kell. Hiába vagy szerelmes valakibe, ha másik nem viszonozza, vagy nem érzi, hogy közeledni akarsz hozzá.


Másrészt a szerelmet keresni kell, magától nem talál rád.

2021. jún. 17. 20:26
 2/20 anonim válasza:
Túl jól elbújtál
2021. jún. 17. 20:37
 3/20 anonim válasza:
Lehet görcsösen várod már. Nem kell, majd akkor talál rád amikor a legkevésbé számítasz rá.
2021. jún. 17. 20:37
 4/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam már egy pár emberrel..a vége mindig az volt, hogy ők éreztek irántam én pedig nem. Egyébként lány vagyok
2021. jún. 17. 20:51
 5/20 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. jún. 17. 21:01
 6/20 anonim válasza:
Attól hogy pár simp okosnak tart + felvettek bme-re nem leszel egyből intelligens, sőt...
2021. jún. 17. 21:05
 7/20 anonim válasza:
A szerelem nem megtalál, hanem te is tenned kell érte.
2021. jún. 17. 21:35
 8/20 anonim válasza:
Ha akárkivel szóbaállsz akk várom az üzeneted aztán meglátjuk mit cseszel el.
2021. jún. 17. 21:44
 9/20 anonim válasza:

Én férfiként könnyen szerelembe tudok esni.Először megismerem a másikat,sokat beszélgetek vele,jó esetben megkedvelem a belső tulajdonságai által.És ez vezet a komolyabb érzelmekhez.A külső csak egy kellék,nyilván számít,mert ha nincs meg külsőre a vonzalom,akkor valószínű nem jönnek az érzelmek sem.Viszont ha csak egy jó külsővel rendelkezik a másik,és semmi sincs mögötte,mert egy jellemtelen,nulla ember tele rossz tulajdonságokkal,akkor szintén nem jönnek az érzelmek.

Úgyhogy a két tényező összessége adja,de a belső értékek fontosabbak a szerelem kérdésében szerintem.És akkor még egy harmadik tényező is általában beszokott segíteni az érzésnek...a testiségre gondolok.Ha megvan a vonzalom külsőre,és megvan a kedvelés belsőre,akkor a testiséggel együtt fog jönni a szerelem is.

És mivel mi emberek nem vagyunk egyformák,ezért ez nem általánosítható.Mert mindenki számára más vonzó külsőre,és más belső tulajdonságokat tart értéknek.

És van egy olyan eset is,amiben a logika nem játszik...mikor valaki úgy vonz,mintha valami bazi nagy mágnes lenne benne.És mikor elgondolkodsz azon hogy miért van így,egyszerűen nem tudsz rá ésszerűen válaszolni...nem tudod megmagyarázni.

Azért szerencse is kell,hogy olyan embert sodorjon az utadba az élet,aki ilyen hatással legyen rád. Ha meg nagyon válogatós,vagy esetleg kritikus vagy,azzal csökkented a saját esélyeid,mert lehet egy olyan emberben találnád meg a szerelmet,akit elutasítasz.Persze ez is nehéz,mert az ember nem szívesen adja alább az igényeit.

Járj nyitott szemmel,és lásd is meg az emberekbe azokat a tulajdonságokat,amelyek téged megfognak.Mert lehet párszor már elsétált melletted az utcán a szerelem :)

2021. jún. 17. 21:45
 10/20 anonim válasza:
Te mit keresel a ferfiakban, milyen lenne belul a szamodra idealis tars?
2021. jún. 17. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!