Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem talál már rám a...

Miért nem talál már rám a szerelem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,szerintem annyira nem vagyok csúnya.Nálam csúnyább lányok hamarabb találnak maguknak párt.Nagyon elszomorít hogy a volt osztálytársaimnak már van párjuk nekem meg nincsen.Ápolt vagyok,nem vagyok kövér 166 cm és 56 kg vagyok.Pedig már vágyom egy kapcsolatra.

2020. szept. 28. 09:00
 1/10 anonim válasza:

Sajna en azt vettem eszre, hogy aki kozepsuli, egyetem alatt nem talal maganak tarsat hosszu tavra, annak jelentosen csokkennek az eselyei ezutan :/ Ha gondolod, beszelgethetunk :)

F25

2020. szept. 28. 09:08
 2/10 anonim válasza:
Ne aggódj, nekem 22 évesen volt az első, nem vagy lemaradva.
2020. szept. 28. 09:33
 3/10 anonim válasza:

Nem kell aggódnod!

Rád fog találni a szerelem, csak nyitott szemmel kell járni 😊


Ez nem igaz, hogy csak az iskola alatt talál rád a szerelem, az emberek nagy része teljesen máshogy ismeri meg a nagy “ő”-t, szóval ne higgy az ilyen dolgoknak mert csak a magabiztosságod rombolnád vele!


Rengeteg más módja van pl diákmunkában/munkában is rengeteg emberrel találkozol de ha nincs meg ez a lehetőség ott vannak a társkereső alkalmazások (van egy ismerősöm aki már bőven 40 körül van és ott találkozott a férjével szóval egy próbát megér szerintem csak a f*ck boyokkal vigyázz 😂😊)

Ha van valami hobbid az is nagyon jól össze tudja hozni az embereket 😊


Szóval ne add fel! ☺️


20/L

2020. szept. 28. 09:33
 4/10 anonim válasza:
Es ha kover lennel akkor...?? Vagy szerinted a koverekkel baj van ?
2020. szept. 28. 14:00
 5/10 anonim válasza:
Hát ha jól nézel ki, akkor szerintem inkább a személyiségeddel lehet baj. Nem rossz értelemben, csak pl zárkózott vagy, nem mutataod meg ha valali tetszik/nem veszed észre hogy közeledni próbál, és visszaigazolás hiányában inkább feladja. Sajnos a mai srácok ilyen "töketlenek", a többség nem mer nyíltan odamenni, úgyhogy nyitott szemmel kell járnod neked is.
2020. szept. 28. 22:39
 6/10 anonim válasza:

Fiatal vagy, nem maradtàl le még semmiről. Csak a helyzet az, hogy a pár keresés, ez egy borzasztóan nagy szerrencse igényes dolog. A barátnők, akik lehet hogy kicsit csúnyábbak, lehet hogy jó időben jó helyen jártak, és ennyi elég.

A lényeg, hogy ne zárkózz be, éld az életed, ahogy az előzőek is mondták, talán légy kicsit nyitottabb, bátrabb. Merj szemezni, vagy valamilyen jelet adni ha valaki tetszik. Igen, a mai fiúk kicsit mujácskák.

Neked kell sajna föltalálnod magad, de hidd el, jönni fog.

2020. szept. 29. 10:12
 7/10 anonim válasza:
Azért, mert nagyon akarod. Majd akkor talál rád véletlenül, ha éppen rá sem gondolsz.
2020. szept. 29. 14:36
 8/10 anonim válasza:
Ne erőltesd, abból semmi jó nem fog kisülni...És 21 évesen ne a szőke herceget keresd fehér lovon, ilyen fiatalon pici az esélye, hogy rátalálsz az igazira. Én 2 éves kapcsolat után jöttem rá, hogy fiatal vagyok még, most kell élnem. De nyilván ez mindenkinél máshogy alakul. Járj el sportolni, szórakozóhelyekre, ott könnyebb ismerkedni, csak vigyázz nehogy kihasználjanak a pasik, sajnos sok ilyet hallani. Sok sikert ;) 24/f
2020. szept. 29. 22:54
 9/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz másokkal, egyszer eljön az ideje csak győzd kivárni! :D Egyébként még nálam sem jött el, pedig lassan 23 vagyok.. de nem sietem el. :) F
2020. okt. 1. 19:34
 10/10 anonim válasza:
Hát azért 20+ évesen már illene valami kapcsolatot találni. Ha nen találni, akkor meg menni utána
2020. okt. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!