Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha férfiként kiülök egy...

Ha férfiként kiülök egy parkba egy padra, várva, hogy arra vetődjön egy hölgy, akivel szóba tudnék elegyedni, szerinted milyen tevékenységet végezzek a várakozás alatt, ami leginkább pozitív benyomást és bizalmat kelt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 22:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én szívesen megszólítom, ha elhalad a közelemben, tehát nem kell odajönnie hozzám és neki kezdeményeznie.
2021. jún. 20. 23:16
 12/29 anonim válasza:
Mit jegyzetelnél? Újság meg már rég kiment a divatból. Elég régimódi választások
2021. jún. 21. 00:07
 13/29 A kérdező kommentje:
Saját gondolataim szoktam lejegyzetelni, de szinte mindegy is, mert kézzel írni se szokás manapság. :) lehet, hogy jelentősen csökkenti az ilyesmi az esélyeim, tehát jobb, ha nem írok, és nem olvasok, hogy ne tűnjek "furcsának", "régimódinak".
2021. jún. 21. 00:35
 14/29 anonim válasza:
Kb minden tevékenységnél kerülnélek, mert zavaró ha az embert megszólítják miközben csinál valamit. Még akkor is ha ez csak kamu cselekvés, nyilván ezt nem tudni előre.
2021. jún. 21. 06:09
 15/29 anonim válasza:
Napozzál meztelen felsőtesttel.
2021. jún. 21. 06:43
 16/29 anonim válasza:
A 15-ös ötlete figyelemreméltó! :D
2021. jún. 21. 07:05
 17/29 anonim válasza:

#15. Én itthol egy szál boxerban szoktam napozni hát sokan megnéznek..sok lány. Tegyük hozzá hogy kigyúrt vagyok.:)


Aki azt írta hogy ismeretleneket leráz.

Figyelj.

Leehet hogy van párod.

Egykor ő is ismeretlen volt neked de már azota ő szinte a legközelebbi személy hozzád. Akkor nem is értem miert rázod le az ismeretleneket. Lehet ha jol nez ki egy férfi es nem ismered akkor elkuldod? Az ismerosoket is megkellett ismerned valahogy es valamikor.szoval..


Akkor ismerkedjunk meg es nem leszek ismeretlen erre ezt tudom mondani.

2021. jún. 21. 09:27
 18/29 anonim válasza:

A TEK hamarabb kiszáll "ismerkedni", minthogy valaki belemenjen ebbe a dologba ebben az országban...

Ez az ország még egyáltalán nem nőtt fel az ehhez-, és hasonló dolgokhoz, mi csak a személyiségi jogainkat, a GDPR-t, a besúgást, az önrendelkezés jogát-, a személyvédelem jogát tudjuk csak...

2021. jún. 21. 20:38
 19/29 anonim válasza:
sörözz, cigizz
2021. jún. 22. 18:33
 20/29 anonim válasza:
önkielégíts!
2021. jún. 22. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!