Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itthon várakozás a wifi...

Itthon várakozás a wifi kapcsolatra a nagy adatforgalom miatt mitől?

Figyelt kérdés
Pár napja felhívtak új Voda előfizetést ajánlani. A szerződés végén megemlítették, hogy lassulni fog a netem és kérdeztem mit takar pontosan, de mondták, hogy meg se fogom érezni. Itthon vagyok és itthonról megy a net egész nap a fenti dolgot írja ki a mobil azóta állandóan "várakozás a wifi kapcsolatra a nagy adatforgalom miatt.." három alkalmazás van összesen a telefonomon. Ez most véletlen, a szerzősétaváltás után erre számíthatok, vagy mi egyéb dolog okozhatja, amire nem gondolok? Több asztali gép is van a házban, amik a szintén egész nap mennek, azok minimálisan lassabbak, de nagyon zavaró. De amikor hajnalban nem mentek más gépek, akkor is ezt csinálta a mobil.

2021. jún. 18. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Véletlen nem kezdtél el te is pénzt keresni ezzel?


[link]


Bár nem szabadna, hogy ennyire lelassítsa a neted.

2021. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mobil adattal akarsz letölteni egy nagy méretű alkalmazást, ezért wifire vár.
2021. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy pedig beállítottál egy adatkorlátot.
2021. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs mobilnet előfizetésnem, az itthoni hálózatról megyek fel a netre, ezért se értem.
2021. jún. 18. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg:


-Újraindítani a telefont

-Újraindítani a routert/gatewayt

-Újra beállítani a wifit a telefonon.


Illetve, hogy pontosan mikor írja ezt ki a telefon?

2021. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Telefont már újraindítottam emiatt, routert csak később tudom.

Amikor észreveszem a kiírást előtte nem használom a telefont, csak feloldom a képernyőt és ott ez az üzenet. Egyedül a messenger fut rajta a háttérben.

Az asztali gépeken viszont most így utánanézve elé nagy adatforgalmam lehet napi 4 óra csoportos Zoom beszélgetés átlagosnak számít nálam, nagyon nagy méretű fájlokat is gyakran küldök.

2021. jún. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!