Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 27 evesen meg mindig elkerik...

27 evesen meg mindig elkerik a szemelyimet mindenhol szinte, kolyok arcom van es ezert csak a fiatalabb lanyoknak tetszek inkabb es mar rohadtul zavaro. A kerdes az lenne hogy hogy tudnek ezen ha lehet barhogyan is valtoztatni? Nekem nokellnemkislany

Figyelt kérdés
Szeretnek mar komolyabb kapcsolatott nem csak egy ejszakast vagy par hetes honapos kalandott. Az is zavaro hogy leneznek ezert , igaz vekony vagyok viszonylag de ez is sajnos egessegi problemak miatt nehez szamomra a hizas. Sok bajom van de persze nem sirnk jottem ide csak kurwara elkeserit ez az egesz.
2021. jún. 21. 21:27
 1/7 anonim válasza:
Hát esetleg ha tudsz, akkor növessz szakállat, attól idősebnek nézel majd ki. Ha meg nem akarsz, akkor kezdj el edzeni, izmosodni
2021. jún. 21. 21:38
 2/7 anonim válasza:
Majd 50-60 évesen fogsz örülni ennek.
2021. jún. 21. 21:40
 3/7 anonim válasza:
Mert selejt vagy azert nem megyek bele annyira #2 lehet el se eri azt a kort
2021. jún. 21. 22:13
 4/7 anonim válasza:

Érdekes, én meg 20 vagyok és 25-27-nek néznek. Lehet elloptad az arcomat? 😂

Egyébként már van ősz hajszálam is 😂

Én örülök neki, de szerintem neked is jó ha fiatalabbnak néznek, ahogy az előttem lévők mondták (kivéve 3-mas)

2021. jún. 22. 09:13
 5/7 anonim válasza:
Nekem is a szakáll lenne az ötletem, orvossal beszélj hogy hogy lehetne feltolni a tesztoszteront, azt hiszem van erre valami tabletta.
2021. jún. 22. 09:45
 6/7 anonim válasza:
#5 én nem ajánlanám a nemi hormonokkal való kísérletezést
2021. jún. 22. 11:40
 7/7 anonim válasza:

Kérdező fogadd el hogy rossz a genetikád. Sajnos. Sajnállak.

F

2021. jún. 22. 12:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!