Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerni olyan...

Szeretnék megismerni olyan férfit, aki nem csak egy napig érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Sajnos ismét belefutottam itt egy olyan pasiba, aki tök normális volt, aznap este mikor beszélgetni kezdtünk. Aztán másnap azzal jött, hogy "túl jó vagyok hozzá" 🤣. És leràzott.

Én 36 éves nő vagyok és tényleg nincs itt olyan férfi, aki egy este után is folytatná az ismerkedést és 40 év feletti? Nem írok rá senkire, ezt most leszögezném.


máj. 13. 20:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
Remélem, 36 évesen már nem kajáltad be ezt az ócska szöveget.
máj. 13. 21:59
 2/44 anonim válasza:
36 évesen inkább élőben ismerkedj. Az a férfi, aki ennyi idősen, mint te gyermektelen, nem elváltan szingli, hanem mert sose volt senkije, annak oka van, hidd el.
máj. 13. 22:00
 3/44 A kérdező kommentje:
3! Nem.
máj. 13. 22:03
 4/44 A kérdező kommentje:
4! Nem zavar ha egy férfi elvált,vagy van gyereke.
máj. 13. 22:04
 5/44 anonim válasza:
Tyű, ha egy 8-assal idősebb lennék... akkor valami kamu indokkal kellene elüldöznöd. Viccen kívül, beszélgetésben sem lennél benne? Őszintén érdekel, mit gondolnak, éreznek 30 felett a nők, mert valami egészen elképesztően beteg, amit magam körül látok tőlük...
máj. 13. 22:14
 6/44 A kérdező kommentje:
7! Az egész világ beteg, főleg ha ismerkedésről van szó.
máj. 13. 22:19
 7/44 A kérdező kommentje:
7! És mint írtam, senkire nem írok rá ....
máj. 13. 22:20
 8/44 anonim válasza:

Szerintem élőben ismerkedni a legjobb! (Nekem így jöttek a sikerek.) Még akkor is, amikor nem készültem rá egyáltalán!


Most már tényleg tartós párkapcsolatom van. (De a férfi magától nem ismerkedett volna!)


Én barátságot kezdeményeztem vele - ő pedig bepróbálkozott nálam szelíd udvarlással, finom közeledéssel. Viszonoztam.


50N

máj. 13. 22:57
 9/44 A kérdező kommentje:
10! Na hát ha megmondod hol lehet direkt vagy véletlen élőben ismerkedni, hálás leszek. Ma már nem azokat az időket éljük, mikor lehetett. Sajnos. Meg nincs is kedvem a felesleges körökhöz. Neten legalább hamar kirostàlódik aki nem alkalmas.
máj. 14. 03:20
 10/44 A kérdező kommentje:
Na szerintem itt én fel is adtam. Esélytelen! Sziasztok!
máj. 14. 03:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!