Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan szép lány aki...

Van itt olyan szép lány aki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

14-21 éves korosztály? Nem ismerek sok lányt, még kevesebbel vagyok jóban. Mivel ott ahol én lakom kevés lány van. És külsőtől függetlenül a többségük vagy nagyon flegmán beszél magát sokra tartóan beszél. És menőzik azzal, hogy milyen pasikkal feküdtek le, stb. Normális, értelmesebb dolgokról meg nem nagyon lehet beszélni velük. Igazából már én is lefektethettem volna mindegyiket. De nem ilyen lánnyal akarom elveszíteni a szüzességem. (Ezt is beismerem, akár cink akár nem!) Még ha pedig úgyis csak 1 éjszaka lenne akkor sem. Illetve vannak azok a lányok akik mondjuk kedvesnek tettetik magukat. Viszont ha pasizásról mennek akkor tipikusan arra mennek ki, hogy szinte senki ne utálja a pasit, menő legyen, pénzes, stb. Illetve csak olyanokkal kezdenek el egyátalán barátkozni. Akiket tartanak azon a szinten, pl velem az egyik lány azért nem állt szóba még csak barátkozás téren sem mert nem volt meg 100k-s forintos az a telefonom ami akkor volt. Bár a jelenlegi sem kerül még újjonan sem annyiban. És nagyon kevés olyan lány van akivel jóba vagyok. Olyan lánnyal meg sajnos nem is vagyok jóba aki tetszik is külsőleg. És szeretném tudni azt, hogy milyen érzés lenne legalább barátságban lenni ilyen lányokkal, aki normális is. Mivel már nagyon bele vagyok őrülve, hogy évek óta nagyrészt csak olyan lányokat ismerek akik nemhogy nem szépek. De egyszerűen nincs kedve velük az embernek csinálni semmit. Még beszélni sem velük, mert olyan beképzeltek a semmire csak azért mert a legközelebbi nagyváros is kb 40km-re van. Pedig ott bőven átlagosnak számítanak. És lényegében nem csak párkeresés céljából vagyok itt. Mivel eddigi tapasztalatok alapján úgy gondolom most sem lenne belőle semmi, de gondoltam még egy próbát megér. De az is jó lenne ha szimplán beszélgethetnék, barátkozhatnék lányokkal. Ebben az esetben még nyilván egyátalán nem fogom nézni a külsőt. Csak legyen normális és viszonylag értelmes a lány. Mert azt mondják a kevésbé szép vagy csúnyább lányokra ezek jobban vallhatnak. Hát én egyátalán nem találkoztam még ilyen lánnyal. Hiába szerettem volna barátkozni. Ha valaki esetleg kapcsolatot keres akkor szólok, hogy akik keleten vagy Bp környékén laknak előnyben. Mivel én is keleten lakom. (Mondjuk annyira keleten, hogy Bp is 2-2,5 óra tömegközlekedéssel.) Bár egy olyan személyért akit szívből tudok szeretni elmennék nyugatra is. De akkor általában csak heti 1-2 alkalommal tudnánk találkozni, ha már nagyon kötődnék hozzá akkor megoldanám azt, hogy több alkalommal is működjön!

19/F



2021. jún. 21. 22:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szemelyesen kell tesoo
2021. jún. 21. 22:12
 2/16 anonim válasza:
Mi ez a regény!? A lány kereséshez, hogy jön ide a 100k-s telefonod? Ami régen volt.
2021. jún. 21. 22:21
 3/16 anonim válasza:
Az enyem 180k volt. ;))))
2021. jún. 21. 22:25
 4/16 anonim válasza:

Én beszélgetnék veled de messze vagyok

16L

2021. jún. 21. 22:33
 5/16 anonim válasza:

Rendes aranyláncod van-e?

Tepsiszettet meg laskaszűrőt vennél-e?

Közepesen szép lányért akár 25 km-t nyugat-délnyugat felé jönnél?

2021. jún. 21. 22:35
 6/16 anonim válasza:
Nem, veled csak bányarémek hajlandóak ismerkedni. Bocsi.
2021. jún. 22. 00:35
 7/16 anonim válasza:
Ez a félig nyálas, félig mártírkodós szöveg még az életkedvem is elvette. Örülök hogy nem férek bele az általad megadott korosztályba.
2021. jún. 22. 01:40
 8/16 anonim válasza:
Várok,rád kedvesem ,éjszaka érkezem !
2021. jún. 22. 06:09
 9/16 anonim válasza:
#5 csak ha értékelni tudnád, és nem csalnál meg a Csengő Zolival 🤣🤣
2021. jún. 22. 09:43
 10/16 anonim válasza:
Én is levelezek veled, de én is messze lakom. Írj, ha gondolod.
2021. jún. 22. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!