Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki választ...

Van itt olyan lány aki választ tudna adni a kérdésemre és egyúttal ismerkedne még így is?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem a következő: hogy lehet, hogy minden lány elutasító velem, amikor írok nekik vagy leszólítom őket?


Mindig odamegyek, kérdezem, hogy mikor nyitnak ezek a szép lábak vagy valami, és egyszerűen nem. Bárhogy próbálkozok, mindig csak azt kapom, hogy egy szánalmas, ronda, egoista vagyok, amiből az utóbbi szerintem attól még nem lesz igaz, ha szimplán tudom magamról, hogy jóképű, okos és kedves vagyok.


Lányok, előfordulhat, hogy bennetek van a hiba? Nyilván ez költői kérdés volt, inkább a kérdés az, hogy pontosan mi ez a hiba és mi a megoldás.


Mint említettem, ismerkednék is olyan lányokkal, akik eddig elutasítottak. Sose volt sok elvárásom. Persze legyél nagyon szép, az számít messze a legtöbbet. Emellett nem árt, ha szeretsz főzni, takarítani, mosni, vasalni és masszírozni. Kor nem számít, leszek az unokád vagy az apukád ha úgy van.


Rólam annyit, hogy egy átlagos kandúr vagyok, akikre igaz amit fent említettem. Ennél nagyobb ziccer nem sokszor van az életben lányok, hajrá.


2021. jún. 16. 18:54
1 2
 1/17 anonim válasza:

Te random odamész valakihez és megkérded mikor nyilnak ezek a szép lábak?

Tejóisten, mekkora barom vagy.

2021. jún. 16. 19:02
 2/17 anonim válasza:

"Mindig odamegyek, kérdezem, hogy mikor nyitnak ezek a szép lábak"


na ezért elutasítóak veled, mert ilyen szarságokat mondasz.

tudod mi jön le ebből az egy mondatból? hogy szarsz a lány szemèlyiségére, csak a kinézete, meg a szép lábai érdekelnek, meg hogy csak a szexre kell, hiszen rögtön nyittatni akarod velük a lábaikat.

2021. jún. 16. 19:03
 3/17 anonim válasza:

A nap vicce ez volt...

Már a csajozós szöveg is szánalmas, ha az én lábaim nyitása iránt érdeklődnél lazán, minimum a szemedbe kacagnék. Ennél egy gázabb volt eddigi életemben,aki meg akarta mutatni, hogy a vasútállomás férfi wc-jében hogy voltak együtt az exével...

Az önértékeléseden kellene egy kicsit csiszolni, és némi érzelmi intelligencia sem ártana...

Igen, előfordulhat, hogy benned is van némi hiba, nem csak bennünk nőkben. Amivel önmagában nem lenne gond.

2021. jún. 16. 19:04
 4/17 anonim válasza:
na figyelj, tovább olvastam amit írtál, és te jó isten... ultragáz alak vagy, kérlek ülj le a sarokba kicsit gondolkozni.
2021. jún. 16. 19:05
 5/17 anonim válasza:
Nyugi mindenki, ez csak egy troll.
2021. jún. 16. 19:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt mindenki bal lábbal kelt, vagy csak nem tudtok olvasni? Leírtam, hogy VELEM semmi gond nincs. Attól, hogy ti ilyen humortalan, irigy emberek vagytok, nem muszáj ezt itt is kimutatni. Értelmes emberek válaszát várom.
2021. jún. 16. 19:25
 7/17 anonim válasza:
Jah, tényleg... el is felejtettem, hogy veled nem lehet gond, csakiiis velünk és a nőkkel.
2021. jún. 16. 19:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Végre legalább valaki megértette a lényeget.
2021. jún. 16. 19:37
 9/17 anonim válasza:
Az a probléma, hogy még az is simán lehetséges, hogy nem trollkodsz, mert léteznek ilyen pasik.
2021. jún. 16. 19:44
 10/17 anonim válasza:
Nyilván csak trollkodik (vagy ha nem, akkor nagyon hülye szegény). Ez elég béna volt kérdező, kicsit erőltesd már meg magad.
2021. jún. 16. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!