Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló anyaként 1gyerekke...

Egyedülálló anyaként 1gyerekkel hogyan megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 14:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
ez már szinte a "férfi" nehézségi szint
2021. jún. 22. 14:12
 2/12 anonim válasza:
Picit nehezebben mint akinek nincs gyermeke,de hidd el nem okoz gondot egy normális érett gondolkodású pasinál… Mindenkinek meg van a párja,előbb utóbb Te is meg fogod találni azt,aki elfogad majd így 😊 Kívánom hogy találjon meg a szerencse 😊
2021. jún. 22. 14:18
 3/12 anonim válasza:

Kötetlen dugás? Pofonegyszerű.

Megbízható férfi, akivel érdemes kapcsolatba kezdeni, fel tud rá nézni a gyereked és nem csak biztos menetet keres? Az már nehezebb.

Az elvált apák az elsődleges csoport, akiknek már van saját gyerekük.

2021. jún. 22. 14:28
 4/12 anonim válasza:
Ha egy veled hasonló korú és szépségű nőt fog ki az adott férfi, akkor az eset nagy többségében a gyermektelen mellett fog megállapodni. Kevesebb macera.
2021. jún. 22. 15:39
 5/12 anonim válasza:
Attól függ mi van a fejedben.
2021. jún. 22. 21:23
 6/12 anonim válasza:

Én itt ismerkedtem meg 9 hónapja egy ilyen 30 éves nővel. Tervezzük az összeköltözést. Szóval nem lehetetlen!

52 Ffi

2021. jún. 22. 22:51
 7/12 anonim válasza:

Két ilyen kapcsolatom is volt, engem soha nem zavart.

42/F

2021. jún. 25. 07:45
 8/12 anonim válasza:
Hát, azért gondolkozz hogy a gyereknek ez milyen lesz, ha nagyobb lesz! Gondolom ezek szerint nem tudsz egy ember mellett megmaradni, ezért havonta váltogatod majd. És a gyerek azt se tudja, kit szólítson apának! Gondolkozz el ezen, lehet hogy ezért fog otthagyni a gyereked ha majd kb 15-16 éves lesz. (és nem, velem ez nem történt meg, csak rosszul vagyok az ilyen egyedülálló anyáktól, akiknek minden áron fasz kell) Szánalom amit műveltek! 🤦🏽‍♀️
2021. júl. 29. 11:24
 9/12 anonim válasza:

Édes istenem, kedves utolsó, Te aztán minden emberi sorsot ismersz?


Nekem 8 éve halt meg a férjem, azóta nem volt senkim, a gyerek most 14 éves. Ha neked az, hogy mostanra felvetődött bennem, hogy talán nem egyedül szeretném leélni a hátralévő életemet, szánalmas és úgy interpretálható, hogy mindenáron f_sz kell, aligha engem minősít. Arról már nem is beszélve, hogy abból, hogy özvegyen egyedül nevelem a gyereket, aligha következik, hogy nem tudok egy ember mellett megmaradni és váltogatni tervezném a partnereimet.

2021. júl. 29. 12:03
 10/12 anonim válasza:
8# Értetlen irigy hülyegyerek. 😁
2021. aug. 9. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!