Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rossz kinézettel, de jó...

Rossz kinézettel, de jó belsővel van-e esély a pártalálásra?

Figyelt kérdés

Lányként/nőként összejönnétek-e egy olyan fiatal huszonéves férfival, akivel teljesen jól kijössz, de nagyon rosszul néz ki?

(A szavazás kitöltése teljesen elegendő válasz a kérdésre.)



2021. jún. 22. 21:29
1 2
 11/19 anonim válasza:
#9 vagyok, nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem számít. Hanem azt, hogy másodlagos. Szóval részben igazad van. Az igénytelenség senkinél sem fekszik, ez tény. Viszont ha mindenki a külsőt tartaná a legfontosabbnak, akkor a vizuálisan környezetszennyezőbbek sosem találnának párt...
2021. jún. 22. 23:24
 12/19 anonim válasza:
Én megtettem fiatalon, mert úgy gondoltam, hogy nem a külső számít. Pedig én szép lány voltam. Eredmény: úgy megjött mellettem az önbizalma, hogy meg akart csalni. #köszi
2021. jún. 22. 23:35
 13/19 anonim válasza:

Majd a lány eldönti rólad, hogy csúnya vagy, vagy sem! Te ezen ne aggódj. Élvezd hogy új embereket ismersz meg és a meglévőket meg fejleszted. A fejlesztés alatt annyit értek, hogy több időt töltesz velük és ténylegesen odafigyelsz a mondanivalójukra/gondolataikra/érzelmekre és akkor ők is így viszonyulnak majd hozzád. Lehetetlennek tartom, hogy idővel egy ilyen jó baráti társaság mellett ne szeresd majd meg magad annyira, hogy egy lány így tudjon majd téged szeretni. Hidd el! De tényleg! Nem viccből mondom. Értékes vagy, és ezt el kell fogadd es el is kell hinned, hogy miután megszeretted magad, más is szeretni tudjon!


Mégegyszer mondom: majd a lány eldönti, hogy csúnyának tart e!

2021. jún. 23. 00:46
 14/19 anonim válasza:

Igazából szerintem (férfi vagyok). A belső egyben formálja is a külsőt. Igen van hogy az embernek rossz a genetikája de ha jól szituált azzal növeli az esélyeit. Ha valaki azt mondja, legyen férfi vagy nő, hogy hogy belsőleg jó de közben külsőre igénytelen akkor nem hiszem el neki hogy nincsen valami baj a személyiségével.

Ennek az ellentéte persze a nárcisztikus személy, aki külsőre jó de a személyisége rohad.

Én mint férfi olyan nőt keresnék akinek mindkettő rendben van valamilyen szinten. Nyilván a genetikai adottságokkal nemsok mindent lehet kezdeni így jobban megértem ha ott hiányosságai vannak a nőnek.

2021. jún. 23. 09:56
 15/19 anonim válasza:

12


Ezt jó hogy szóba hoztad mert tényleg vannak ilyen halatlanok.Megjon az önbizalmuk egy jó csaj mellett aztán már nekik az nem elég,hanem elkezdenek felrekufircolni.Ezt férfiként mondom.


Én szerintem az a megoldás hogy kb 25 éves koráig élje ki magát a nő és a férfi is,utána keressenek komoly párkapcsolatot és akkor talán nem lesz félrelépés

2021. jún. 24. 10:27
 16/19 anonim válasza:
Társkeresőt el is felejtheted, kép nélkül senki nem válaszol, a belső nem érdekel senkit (legalább is addig, amíg ki nem derül, hogy mekkora paraszt lakik a herceg mögött).
2021. jún. 26. 13:12
 17/19 anonim válasza:
Ha jó a stílusod .öltözködés, stb, ami megfog, igen.
2021. júl. 2. 09:00
 18/19 anonim válasza:

17


Mert aztán az öltözködés nagyon fontos egy párkapcsolatban.Gratulalok.Akkor se kellenel ha fizetnének érted.Tipikus nő

2021. júl. 3. 20:54
 19/19 anonim válasza:
Én nem a tipikus trendit mondtam ezzel, hanem hogy magabiztosan demonstrálja ki ő
2021. júl. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!