Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Mi az a bemutatkozó...

Lányok! Mi az a bemutatkozó szöveg, ami alapján egyből balra húztok valakit?

Figyelt kérdés
Nálam ilyen, ha valaki "jól karbantartott autokent" ír magáról. Ha meglatom ezt, már repült is balra, nem érdekel hogy néz ki :D

2021. jún. 25. 13:02
 1/9 anonim válasza:

Nem foglalkozom ilyen felületekkel, csak, és kizarolag személyesen ismetkedem. Szerintem mindenkinek ezt kellene tennie. Szoval en nem húzogatok (ballra) , de fel es le sem nagyon, mert másfajta mozgásrendszert végzek vízszintes síkban Hölgyekkel.😇

F

2021. jún. 25. 13:05
 2/9 anonim válasza:

"Tinderezem!"

Az ilyeneket messziről elkerülöm.

2021. jún. 25. 13:30
 3/9 anonim válasza:
Egyetértek az első kettővel. Személyesen ismerkedj...
2021. jún. 25. 13:38
 4/9 anonim válasza:

Segítek egy kicsit a kérdés értelmezésében, mert látom, itt néhány embernek fejtörést okozott...

A kérdező arra volt kíváncsi, hogy a lányok milyen bemutatkozás alapján húznak balra valakit tinderen. Tehát, nem az érdekelte, hogy hol kéne ismerkednie...

Ez kb. olyan, mintha valaki megkérdezi, hogyan lehet egy kutyát jól tartani és valaki benyögi kommentbe, hogy vegyen macskát.

2021. jún. 25. 13:48
 5/9 anonim válasza:
Ha valami perverz szöveget ír, nagyon sok a helyesírási hiba, nem ír semmit vagy egyszerűen bemutatkozás alapján nem az én esetem.
2021. jún. 25. 14:24
 6/9 anonim válasza:

”lányok"


Első válaszoló: F.


🤦🏻‍♂️

2021. jún. 25. 14:56
 7/9 anonim válasza:
#7. Juhuuuj de félek most mi lesz
2021. jún. 25. 16:01
 8/9 anonim válasza:

- Aki azt írja hogy nem ír magáról semmit, mert akkor nem lesz miről beszélni személyesen. -> ha ennyire kevés a téma, akkor miről beszélnénk 5 perc után? :D

- Ha valaki részletezi hányszor csalódott, hány lány verte át, stb. -> mindenkinek vannak sebei, de ezzel indítani nem túl biztató

- Helyesírási hibák tömkelege, értelmetlen mondatszerkezet.

- "Semmi jónak nem vagyok az elrontója" -> ez azt jelenti csak szexet akar, de szívesen hitegeti a lányokat többel

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Kb 2 éve tindereztem, de egy hónap után töröltem.

2021. jún. 25. 16:40
 9/9 A kérdező kommentje:

A másik kedvencem mostanában: "Oltottak balra" de láttam már "Oltatlanok balra" kiírast is :D


Vagy: "Majd meglátom mi lesz". Egyszóval szexelünk aztán heló :D

2021. jún. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!