Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan a szebbik nem...

Lenne itt olyan a szebbik nem tagjai közül aki szívesen ismerkedne egy 30 körüli kedves, humoros, szeretni tudó, introvertált, átlagmagasságú, de "vágósúlyban lévő" férfival?

Figyelt kérdés

Beszélgessünk, ismerkedjünk, aztán meglátjuk alakul e bármi is belőle. :)


A kor csak egy szám, nem feltétlen az számít! Tehát kortól függetlenül írhat bárki, akinek van kedve.


2021. jún. 26. 12:34
 1/9 anonim válasza:
Mit értesz átlagmagasság és vágósúly alatt? Pontosítsd cm/kg formában ezeket az adatokat. Köszi.
2021. jún. 26. 13:36
 2/9 anonim válasza:
1,75 cm, 100 kiló, ezt jelenti amit leírtál. Ezt csak humorral nem lehet ellensúlyozni, ha még introventált is vagy...
2021. jún. 26. 13:45
 3/9 anonim válasza:
*introvertált
2021. jún. 26. 13:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én nem akarok semmit sem "ellensúlyozni", ahogyan te fogalmazol, nem tudom, ezt honnan vetted.
2021. jún. 26. 13:50
 5/9 anonim válasza:

Akkor meg az egód nagyobb az önkritikádnál, mert bár leírod, hogy egy hízósmalac vagy, de szerinted ezt nem kell ellensúlyozni.

Én sem vagyok nádszál, de tudom, hol a helyem.

2021. jún. 26. 14:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy "nem tudom hol a helyem", vagy hogy nincs önkritikám. Egyszerűen nem gondolom, hogy erőlködve ellensúlyozni kellene bármit is. Saját magamat adom, őszinte vagyok mindig, szerintem ez éppen elég. Az introvertáltat meg nem is értem miért tünteted föl negatívumként.
2021. jún. 26. 14:05
 7/9 anonim válasza:

Én pedig azt nem mondtam, hogy erőlködve kell csinálni.

Az introvertált nem negatívum, de nem is pozitív. Viszont egy ismerkedést erőteljesen hátráltat néha.

2021. jún. 26. 14:20
 8/9 anonim válasza:
30 évesen én már 12 éve sportoltam, pedig nem hogy nem járattak soha sehova gyerekként, de még ellenezték is mindvégig. Egyszóval foggyá' le!
2021. jún. 27. 15:42
 9/9 anonim válasza:
a vágósúlyban alatt sóher norbi beszólását érti, de ne is törődjetek vele, na csumii
2021. jún. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!