Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezekből az ismerkedős kérdések...

Ezekből az ismerkedős kérdésekből szokott valami pozitív kisülni?

Figyelt kérdés

(szex)kapcsolat vagy haverkodás?


Nem értem a koncepciót eleve, hogy ilyen felszínes indokkal, semmi előzetes ismerkedés nélkül, látatlanba valaki reagálna arra hogy "lenne kedve e valakinek, erre és arra jönni velem.."


De tegyük fel mégis, mi a legjobb ami történt veled, ha volt már példa rá?


2021. jún. 28. 19:03
 1/7 anonim válasza:
Velem Pl volt, de én igényesen fogalmaztam meg. Szex is lehetett volna, csak... Nem mentem el óvszerért, mert nem tetszett a lány személyisége, és inkább haza mentem. Tudom, h hihetetlen. De nem vagyok pisitke.
2021. jún. 28. 19:05
 2/7 anonim válasza:
Igen,lett egy szexkapcsolat.
2021. jún. 28. 19:35
 3/7 anonim válasza:

Én csak kapcsolatra keresek itt valakit. Kapcsolatban lesz szex.

Kapcsolatra találtam már itt pár lányt.

2021. jún. 28. 19:46
 4/7 anonim válasza:
Igen :)
2021. jún. 28. 19:48
 5/7 anonim válasza:
Nem az a kategória hogy gyerünk valahova, csak hogy inline dumáljuk, és azóta online dumálunk, de ha közelebb laknánk akkor találkoztunk is volna.
2021. jún. 28. 20:51
 6/7 anonim válasza:
1-2 alkalommal igen, tart 1-5 levélváltásig, volt, ami 3 hétig, de a rekord 5 hónap volt, amikor is lelécelt a másik fél. Összesítve nagy reményt senki se fűzzön itt.
2021. jún. 28. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Sosem volt eredménye ismerkedős kérdésnek, ellenben kb bármelyik más kategóriában véletlenül beesett jópár nő. Tényleg csak figyelni kell.
2021. jún. 29. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!