Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Internetes társkeresőkön (pl....

Internetes társkeresőkön (pl. Randivonal, Badoo, Tinder - legalábbis én ezeket haszánlom) van értelme a like-olásnak/szívezésnek/jobbra húzásnak, amikor az oldal egy véletlenszerű profilt ajánl fel?

Figyelt kérdés
Ha szimpatikusnak találom az illetőt, első körben mindig a szív ikonra szoktam kattintani- jelezve ezzel, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre, ha a másik fél is az. De van ennek értelme? Úgy látom, hogy sokan komolytalannak tartják, és inkább egy pár szavas, vagy pár mondatos bemutatkozó levelet, megszólítást várnának el a másik féltől, mondván, hogy az úgy férfiasabb, komolyabb, esetleg személyesebb jellegű. Lehet, a hozzáállásommal van gond, de én mindig úgy vagyok vele, hogy inkább akkor írok valakinek, ha már kapok visszajelzést arról, hogy a másik fél is szimpatikusnak talál, és nyitott az ismerkedésre. Ti is azt várnátok el egy férfitól, hogy egyből írjon nektek, vagy első körben inkább ti is célravezetőbbnek találjátok a "like-olást", és hogy a a levelezés inkább csak azután induljon meg, ha már látni lehet, hogy a szimpátia kölcsönös?

2021. júl. 5. 10:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az a baj hogy sokan azért várják el hogy te írj mert ahhoz hogy üzenetet küldj vagy fizetni kell vagy "matchelni".

Nők nem fizetnek ilyenért és nincs szükségük hogy végigzongorázzák a felhozatalt. Felregisztrál és kb. 10 perc alatt talál egy randiképes partnert.

Ennek az a hátulütője hogy te hiába küldesz üzenetet lehet hogy a kiszemelt már évek óta nem lépett be és soha nem fogja elolvasni.


Szerintem maradj a likeolásnál, legalább tudod hogy van-e kölcsönös szimpátia és van-e értelme elkezdeni futni a felesleges köröket. Pár ilyen után rájössz hogy tök felesleges komolyan venni az egészet mert csak időpazarlás. Beszélgetés kellős közepén hipp-hopp eltűnik a kiszemelt, törli a regisztrációját stb.


Sok sikert

2021. júl. 5. 10:24
 2/13 anonim válasza:

Már csak azért is érdemes legalább valami rövidet írni, mert segít kiemelkedni a tömegből.


Lájk/mosoly/szívecske tizenkettő egy tucat, egy ilyennel eleve hátrányból indulsz.

2021. júl. 5. 10:42
 3/13 anonim válasza:
Másodikkal értek egyet.
2021. júl. 5. 10:49
 4/13 anonim válasza:
Ha meg lusta vagy írni pár sort (lehet akár valami sablon copy paste is, amit minimálisan hozzáigazítasz a profilhoz) akkor hagyd a fenébe az egészet.
2021. júl. 5. 10:52
 5/13 anonim válasza:

Nekem nem jött be se a Badoo, se a Tinder, se a Randivonal...

Jelzem, férfi vagyok, így csak feleslegesen fizettem ki a nem olcsó díjakat...

Azt utáltam a legjobban mindegyikben, hogy kölcsönösen tetszettünk egymásnak, mindegyiknek írtam egy kreatív levelet - nem egy "Szia! Mizu?" - t, mégis csak megnézték, és csesztek bármit is visszaírni...

Nőként valóban felesleges előfizetni, mert egy átlagos kinézetű nő is napi 30 levelet minimum kap...

Még a csúnya, nagyon duci nők is napi 10 levelet minimum kapnak...

2021. júl. 5. 13:43
 6/13 anonim válasza:
Utolsó te leírtad a frankót. Én is így vagyok vele hogy rájuk írok és semmi. undorító ami ezeken az oldalakon folyik!!
2021. júl. 13. 13:39
 7/13 anonim válasza:
5,6 Csak kiváncsiságból, milyen levelet tartotok kreatívnak? Van esetleg valami sablonotok?
2021. júl. 13. 13:44
 8/13 anonim válasza:
Hát én pl: rájuk és megkérdeztem tőlük hogy hogyan telt a napotok, meséljetekk magatokról valamit meg a hobbijairól kérdezgettem a lányokat főleg akkor ha sok közös hobbink volt. Élőben ha odamennék egy csajhoz és megszólítanám őket normálisan akkor tuti lehetne velük kommunikálni és nem csak egyoldalú lenne a kommunikáció mint a társkereső oldalakon ahol agyonra kell egy beköszönést is fogalmazni hogy minél jobb legyen mert akkor le sem szar. ezt példának tervezem hogy: Szia baba! Megyek utazni a Maldív-szigetekre 1 hétre, van kedved velem jönni? by: 200 cm-es 120 kg-os agyonra diplomázott és egyetemre járt vállalkozó izompacsírta. Ez tutira beválhat mivel manapság anyagi világot élünk és a csajok a pénzes pasikat tartják előnyben!
2021. júl. 13. 16:42
 9/13 anonim válasza:
Mondjuk szégyellem magam egy kicsit hogy ilyen választ írtam a kérdésedre kedves 7-es válaszoló de a lányok 80-90% sajnos anyagias golddigger csaj és sugardaddy pasit keres magának. Maradék 10-20% lány az akiben egy kis szerelem is lapul, ezt úgy értem ők azok akik nem a pénzedért szeretnének csak és hűség meg becsület is van bennük nem a jobbakra hajtanának állandóan, remélem nekem is lesz ilyen baratnőm aki a 10-20%-ba tartozik. Ámen!
2021. júl. 13. 16:45
 10/13 anonim válasza:
Ezt viszont a kérdezőnek írom nem tudom hogy válaszolni fog-e rá de inkább élőben kell ismerkedni mert ott az adott kiszemelted akihez odamész veled fog kommunikálni vagy elzavarni és nem 100 másik pasit is akivel pl társkeresőn versengenél. Majd a sors előbb vagy utóbb összehoz valakivel aki a másik feled lesz, nekem is csomó ismerősöm ezt mondta. Így legyen! Ámen!!
2021. júl. 13. 16:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!