Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Internetes társkeresőkön (pl....

Internetes társkeresőkön (pl. Randivonal, Badoo, Tinder - legalábbis én ezeket haszánlom) van értelme a like-olásnak/szívezésnek/jobbra húzásnak, amikor az oldal egy véletlenszerű profilt ajánl fel?

Figyelt kérdés
Ha szimpatikusnak találom az illetőt, első körben mindig a szív ikonra szoktam kattintani- jelezve ezzel, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre, ha a másik fél is az. De van ennek értelme? Úgy látom, hogy sokan komolytalannak tartják, és inkább egy pár szavas, vagy pár mondatos bemutatkozó levelet, megszólítást várnának el a másik féltől, mondván, hogy az úgy férfiasabb, komolyabb, esetleg személyesebb jellegű. Lehet, a hozzáállásommal van gond, de én mindig úgy vagyok vele, hogy inkább akkor írok valakinek, ha már kapok visszajelzést arról, hogy a másik fél is szimpatikusnak talál, és nyitott az ismerkedésre. Ti is azt várnátok el egy férfitól, hogy egyből írjon nektek, vagy első körben inkább ti is célravezetőbbnek találjátok a "like-olást", és hogy a a levelezés inkább csak azután induljon meg, ha már látni lehet, hogy a szimpátia kölcsönös?

2021. júl. 5. 10:13
1 2
 11/13 anonim válasza:

8 :D :D ez már a túl szép


Amúgy nagyon eredeti megfogalmazás ez a "kis szerelem lapul", nekem nagyon tetszik! Amúgy elmondásra teljesen normális és jó kérdéseket tettél fel, szerintem ne add fel. És ne felejtsd el soha, hogy te vagy első körben választási helyzetben... bár nehezebbnek tűnik, de valójában ez nagyon előnyös.

2021. júl. 13. 16:54
 12/13 anonim válasza:
Köszönöm a tanácsot csak úgy elég nehéz a dolgom társkeresőn hogy vannak nálam jobb pasik is, kinézetre, fogalmazásra is, szerintem ezért lenne elsősorban élőben jobb csajozni, csak ott nem nagyon merek odamenni a csajhoz mert félek hogy elutasít, pedig ez jobban bevált lenne, vagy discóban ismerkedni vagy olyan helyen amit én is szeretek meg ő is, pl edzés és konditeremben ismerkedni, de én otthon edzek, lényeg hogy élőben, ott csak nem kell versenyezni másik 100 vagy 200 emberrel ott nagyobb esélye lenne egy magamfajta átlagos pasinak is!
2021. júl. 13. 16:59
 13/13 anonim válasza:
Most egy kis időre pihenek a csajozással az után hogy nem rég felültetett egy csaj a találkozó előtti 5 percben!
2021. júl. 13. 16:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!