Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 17/F Szeretnék ismerkedni...

17/F Szeretnék ismerkedni velem egykorú, vagy kicsit fiatalabb lányokkal társkeresés céljából, kinek lenne kedve beszélgetni? [Pest megye]

Figyelt kérdés

Nehezen találkozok új emberekkel a baráti társaságaimon kívül, nem járok gyakran koncertre és nagyobb bulikba, úgyhogy itt próbálok szerencsét. Nem vagyok elkeseredett, csupán híve vagyok annak hogy mindent ki kell próbálni, még akkor is ha inkább hiszek az első látásra szerelemben:)

Egy kicsit bővebben rólam:


Szeretek edzeni, fotózni, olvasni, biciklizni, kirándulni, nézni a naplementét vagy felkeltét, valamint Forma 1-et nézek (Seb,Max&Lando<3), hasonló sablonos dolgok. Stílusom vintage/retro, bár ezt még csak most kezdem felfedezni, kialakulóban van.

Rólad? Elsősorban szeretnék minél többet megtudni:D Igazából mindegy, légy jófej és kattanjon a vibeunk:)


Ha érdekesnek találsz nyugodtan írj privátban, onnan pedig ugorhatunk majd másik felületre. Nem árulok zsákbamacskát, kérésre küldök képet magamról. Köszi ha eddig eljutottál, szép napot!



2021. júl. 8. 15:07
 1/10 anonim válasza:
Tesó én nem is lány vagyok de nem is burnyák, viszont a szöveg közepén kiszúrtam pár félisten nevet (seb, max, lando) szóval szívesen pompognék veled az f1ről xD
2021. júl. 8. 15:33
 2/10 A kérdező kommentje:
Ember lecgó, gyere privátban aztán beszéljünk, legyen kivel üvölteni futam alatt
2021. júl. 8. 16:41
 3/10 anonim válasza:
focizol?
2021. júl. 8. 20:27
 4/10 anonim válasza:

egyes vagyok

tesó amúgy válaszolhatnál xD

2021. júl. 8. 20:28
 5/10 anonim válasza:

nem vagyok pesti, nem is keresek kapcsolatot, és már 17 sem vagyok, én csak a Carson Coma # miatt találtam ide:D

rossz ízlésed nem lehet, remélem találsz valami aranyos leányzót magad mellé<3

2021. júl. 25. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor jó hogy beraktam:D köszönöm szépen :))
2021. júl. 30. 18:35
 7/10 anonim válasza:
összrjöttvmi jó csaj?
2021. aug. 5. 09:58
 8/10 anonim válasza:

Én lány vagyok, 17 éves.. és nem akarok beleszólni,

de Hamilton forever.. 😂

2021. aug. 28. 00:19
 9/10 A kérdező kommentje:
8as bruh ráadásul Silverstone után is 💀💀💀💀
2021. aug. 29. 00:47
 10/10 anonim válasza:
A tökéletes sem lehet mindig a legjobb 😌😆😂
2021. aug. 29. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!