Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki imádja...

Van itt olyan lány aki imádja az autókat és 16-18 éves?

Figyelt kérdés

Bruh mert szívesen ismerkednék veletek, mondjuk távolság nem érdekel, ja és engem az sem érdekel hogy külsőleg hogy nézel ki mert csak a belső tulajdonságok érdekel


Trollok pls kíméljenek már volt elég az életemben


Btw 18F vagyok



#autó #ismerkedés #káposzta #Nem tudom mit írni még ide
2021. júl. 9. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Na és ezt hogy következtetted ki te jó ember? Azért nem érdekel btw mert belső érdekel csak, szégyen vagy te hogy a kérdés elolvasása nélkül kommentelsz, mert az jobb lenne ha nézném a külsejét is? Nem is ismersz jobb lesz ha más kérdés alá dugod a csőröd! Köszi!
2021. júl. 10. 09:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem baj barátom ment a jelentés ha nem is törlik tudd hogy olyan alá kommentelsz ami téged érint
2021. júl. 10. 09:34
 3/6 anonim válasza:

Pedig mondom, bró, legmagasabb szintű bunkóság. "ja és engem az sem érdekel hogy külsőleg hogy nézel ki mert csak a belső tulajdonságok érdekel", tehát annyi igényed nincs, hogy azért legyen valami preferenciád. Édes mindegy, hogy mi, csak vagina legyen, aztán jó is.


Mondom: ez tiszteletlenség a lányok, nők felé.

2021. júl. 10. 16:56
 4/6 anonim válasza:
Csak gondoltam szólok. Dehát 60 IQ-tól nem is vártam több reakciót. Nehéz lett volna megköszönni és szétnézni magadban, realizálni, hogy többet láss egy nőben, minthogy sunája van, aztán jó is.
2021. júl. 10. 16:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Látom nektek sehogy se felelne meg, de akkor leírom csak lazaság jele miatt írom le így, ha meg lehet ne vonjunk le értelmetlen következtetéseket! Köszi :)

Nyugodtan reportold a kérdést, de a kommented ugyanúgy reportra fog kerülni mint az előző. Marakodjál saját magaddal! :D

2021. júl. 10. 17:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó marakodjál magadban, aki ennyiből letudja vonni azt hogy mi lehet a valódi igényem akkor ott bajok vannak de nem velem ha nem veled
2021. júl. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!