Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18 éves nővel ismerkednék....

18 éves nővel ismerkednék. Van rá lehetőségem? 30/ F

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 19:26
 1/10 anonim válasza:

Lehetőség van, de a 18 éves még nem nő, sokkal inkább lány. Még érzelmileg nincs azon a szinten, mint egy felnőtt. Habár a mai generáció testileg korábban érik, mint régebben, de érzelmileg már sokkal lassabb ez a folyamat.

Ezzel azért legyél tisztában!

2021. máj. 11. 19:47
 2/10 anonim válasza:
Lehet, de 30 évesen minek akarsz 18 évest? Teljesen más életszakaszban vagytok.
2021. máj. 11. 19:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez tény. De nem akartam lányt írni rá, mert a 18 éves az hivatalosan már felnőtt, de egyébként teljesen igazad van. Csak szeretnék együtt lenni egy ilyen korúval és látni benne az értelmet, azt a nőiességet, ami már illene ehhez a korosztályhoz, függetlenül attól, hogy mindannyian tudjuk, hogy a "nem tudom én mit akarok", gyerekes szindrómába vannak legtöbben közülük.
2021. máj. 11. 19:52
 4/10 anonim válasza:

De azt ne feledd, egy jórészük azt vallja magáról, hogy érettem, mint az átlag...

A lényeg akkor is ugyanaz...


Hosszútávon tényleg csak akkor lesz vmi, ha ugyanazt akarjátok az élettől

2021. máj. 11. 19:57
 5/10 anonim válasza:

Felejtsd el.Itt gyk-n ismertem meg pár napja egy 21 éves lányt, szép barna hajú, nagyon csinos volt.

Messengeren üzengettünk egymásnak de tiszta felszínes volt az egész, töröltem is, értelmi színvonala zéró volt.

Megfogadtam soha többet 30 alatti nővel!

35F

2021. máj. 11. 20:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánult meg a felszínesség? Nem lehetett vele egyről a kettőre lépni? Vagy csak szimplán azt vetted észre hogy az anyagiakra hajt?
2021. máj. 11. 21:09
 7/10 anonim válasza:

Én se tudok mit kezdeni a felszínes nőkkel. Szeretek velük jót beszélgetni.


De ha ismersz valakit 18 25 év közötti és csak jobban meg akarod ismerni, csak kérdezd meg tőle, úgyis gyorsan tudatni fogja ha nem akar ismerkedni. Szerintem van rá esély de ne csalódj hogyha nem. 31/F

2021. máj. 12. 14:40
 8/10 anonim válasza:
Egy 18 éves nem nő, sokkal inkább tinipicsa. Csak szólok. Még jó, hogy nem az alattit keresel, bakker!!
2021. máj. 20. 15:55
 9/10 anonim válasza:
Nem lehet hogy azért nem találtok magatoknak fiatal nőket,mert a tisztelet legapróbb jelét sem mutatjátok feléjük és azonnal hülyének/éretlennek nézitek az összeset?;)
2021. máj. 20. 17:19
 10/10 anonim válasza:
Én tiszteletből nem zavarom őket:D
2021. máj. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!