Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mit lenne érdemes...

Szerintetek mit lenne érdemes tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Két párkapcsolati csalódás után igazából eléggé összetörtem, olyannyira hogy azóta (5 éve) abszolút nem is ismerkedtem senkivel.

most bekerültem egy új társaságba, és sokat járunk el ideoda, így újra akartam ismerkedni, de az a helyzet hogy a ngyon helyes, értelmes csajokkal már nem merek. És nem azért mert ne tudnék, hanem mert egyszerűen félek attól hogy megint csalódás lesz... így inkább hagyom is, viszont most megismertem egy csajt és hát ő is igencsak barátkozott, de nem nyitottam felé se, eredmény az lett hogy társaságból az egyik srác megdugta. Igazából ez most megint fáj, mert saját hülyeségem hogy nem voltam gyorsabb. Na mindegy, nem is tudom mit akartam ezzel. Csak valahoy tanácstalan vagyok, lelkileg rendbe kéne lenni, de nem megy.



2021. júl. 11. 06:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

Valakivel sz*xelt, na és? Használt lett vagy mi? 😅

"saját hülyeségem hogy nem voltam gyorsabb".. micsoda szerelem lehetett itt 😕

2021. júl. 11. 06:33
 2/14 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy szerlem volt, részemről nem érdekelt még annyira, de az esélye megvolt hogy akár lehetett is volna. Elszalasztottam, ennyi.

Nincs kedvem úgy nyomulni, hogy közbe valamelyik ismerősöm dugja, kiábrándító így már.

2021. júl. 11. 06:37
 3/14 A kérdező kommentje:
De a kérdés lényege nem is ez volt, ne siklassuk ki
2021. júl. 11. 06:38
 4/14 anonim válasza:
Hat minel tovabb nem probalkozok, annal tobb farok fog jarni a leendo parodban. Ertelmes ferfi nem az alapjan valaszt part, hogy elotte hany emberrel / kivel fekudt le a masik. Te fejben meg nagyon gyerek vagy.
2021. júl. 11. 08:33
 5/14 anonim válasza:
probalkozol-t akartam irni. Meg annyit hozzatennek az elozo valaszomhoz, hogy ne toronymagas, romantikus filmbe illo elvarasokat probalj tamasztani egy kapcsolattal szemben, mert ezek nem olyanok, mint a filmekben.
2021. júl. 11. 08:45
 6/14 anonim válasza:

Szerintem kicsit másképp kéne gondolkodnod mert ez így eléggé leromboló. Ha minden egyes alkalommal ennyire erzelmesen állsz hozzá a végén tényleg nem marad semmi érzelmed pedig érzelmesnek srácnak tűnsz. Nem kéne elvesztegetned olyanokra akik nem érdemlik meg ezt.

Kicsit lazábban vedd ezeket a dolgokat. Engedd el ha nem sikerül, nem jön össze valami. Valahogy próbáld meg ezt.

Kit érdekel, hogy mással lefeküdt már? Az zavar, hogy nem te vitted ágyba először? És? :D Azért ostorozod magad mert mással feküdt le.

Ennyire ne vegyél mindent a szívedre. Főleg ne olyan dolgokra amik 5 percnyi szomorkodást se érnek meg.

Ezzel csak magadnak ártasz, másnak nem.

2021. júl. 11. 09:07
 7/14 A kérdező kommentje:

Srácok! Egy szóval sem mondtam ilyet hogy az alapján döntenék hogy ki hány emberrel feküdt le. Nem érdekel ez. De amikor konkrétan egy társaságon belül történik, most mégis milyen lenne az, hogy múlt héten megdugta Józsi aki amúgy jó haverom, most meg én utána legyek hű de szerelmes. Ez fura így. Biztos van akinek ez megy, nem tudom. De nem volt még egyiktek sem szerelmes? Azért csak nem esett volna jól ha akihez vonzódtok azt ott melletted szekszuálják meg a másik szobában:D

Nem hinném hogy ettől lenne valaki gyerekes, hogy ennek nem örül. Sőt szerintem ez nagyon igazságtalan hozzáállás is, hogy elvárjátok az egyiktől hogy ő mindent toleráljn, ez nem így működik. És nem arról van szó ki hányadiknak dugja meg. Bár a szövegem talán szerencsétlen volt a kérdésben. " a gyorsabbnak kellett volna lennem" az nem arra irányult hogy hamarabb kellett vlna megdugnom mint a mások srác, hanem arra hogy ha nyitok felé, akkor lehet hogy egy szerelmi kapcsolat lett volna, mivel én pl általában komolykapcsoltkat szeretem, így viszont most nem lesz az, ennyi.

De igazából nem is a kérdés lényege.

Azoknak igaza lehet, akik szerint romantikát valahogy nem kéne annyira fontosnak tartani ismerkedésnél, hanem majd csak később.

2021. júl. 11. 11:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ezt kéne csinálni, hogy csak úgy lazán érzelmektől mntesen próbálkozni, szexelni aztán hátha szerelmesek is leszünk, de nem tudom, nekem az a baj eddigi kapcsolataim mind hosszúak voltak, és egyik sem úgy lett hogy egy kocsmában részegen találkoztunk :D
2021. júl. 11. 11:14
 9/14 anonim válasza:
Ha jo szex-el indul a kapcsolat, akkor azon mar nehezebben fog szetmenni kesobb szerintem. Rosszabb amikor minden stimmel, csak az agyban nem illetek ossze valamiert.
2021. júl. 11. 12:13
 10/14 anonim válasza:
lol
2021. júl. 11. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!