Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 22-30 év közötti vékony...

22-30 év közötti vékony lányok, nektek kizáró ok ha valaki főállásban mezőgazdaságból él?

Figyelt kérdés

Szimplán kíváncsi vagyok hogy álltok ehhez a szakmához, mi az általános vélekedés?

Pl.: ha valakinek van 35ha saját földje, vannak saját ugyan nem sokmilliós ultramodern, DE saját gépei és így gazdálkodik. Mondhatni a saját maga főnöke.


Ismerkedésnél ha szóba kerül és kiderül hogy a srác ezzel foglalkozik, akkor ti folytatnátok az ismerkedést, vagy inkább próbálnátok kihátrálni?


Bármelyik is a válasz, kérlek fejtsd ki az okot.


28F


2021. júl. 11. 22:43
 1/10 anonim válasza:
Én csak azt szeretném kérdezni hogy miért emelted ki hogy vékony lányok? 😄
2021. júl. 11. 23:30
 2/10 anonim válasza:

1

Tudod,igények és pontok

2021. júl. 11. 23:48
 3/10 anonim válasza:
Nem zavarja őket, ha nekik nem kell összepiszkolni a pihe - puha, műkörmös kezecskéiket. Te meg jól keresel, sosem vagy otthon, az asszony meg költi a fizetésedet és egy fiatal bika döngeti, amíg te megszakadsz a munkában.
2021. júl. 11. 23:59
 4/10 anonim válasza:
Szerintem semmit nem értenek ehhez. Mondd nekik h te vagy a magad főnöke és van földed, ebből talán leesik nekik h király vagy.
2021. júl. 12. 12:34
 5/10 anonim válasza:

3

Tipikus gyk-s emberke😑😒

2021. júl. 12. 15:21
 6/10 anonim válasza:
Az attól függ hogy helyileg hol dolgozol és hol keresel ilyen lányt. Ha egy vidéki farmon valahol az ország déli részén dolgozol a csaj meg mondjuk bidapesti nem biztos hogy sokáig életképes maradna a kapcsolat.
2021. júl. 12. 15:21
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 A déli részt milyen jól eltaláltad :D


Teljesen jogos amit írsz. Nagyobb távolságnál kár is belekezdeni az ismerkedésbe.


Csak több alkalommal előfordult hogy szóba került a téma, leírtam, és utána elég hamar le lettem rázva.. :D


Azon szoktam gondolkodni ilyenkor, hogy ha azt mondtam volna hogy az xy Tesco-ban dolgozom pénztárosként, akkor vajon hogy alakult volna a beszélgetés. :D


Aztán lehet hogy csak olyanokat fogtam ki, kitudja.

2021. júl. 12. 16:41
 8/10 anonim válasza:
Ó, én imádnám. Éppen mezőgazdasághoz közeli dolgot tanulok, újra. Szeretem a kombájnt és a traktort is. Mostanában az ablakból lesem őket amikor mennek aratni.
2021. júl. 12. 16:45
 9/10 anonim válasza:
Na, Tesó! Máris lett asszonyod a 8 - As személyében! 😂
2021. júl. 12. 19:01
 10/10 anonim válasza:
Nekem ha nem is kizáró ok, de feltétlenül hátrány. De nem azért, amire te gondolsz, nem érzem lenézendő foglalkozásnak. Egyszerűen csak vidékiként tudom mennyi kötöttséggel jár. Míg egy pénztáros kiveszi a két hét szabadságát nyár közepén, és addig gondolnia sem kell a munkára, addig egy földtulajdonos néhány napra sem igazán tud elszabadulni, főleg nyáron. Én viszont szeretek kirándulni, ide-oda elmenni, és eléggé zavarna, ha a párom sosem nem tudna velem jönni. Szerintem sokan gondolkodnak hasonlóan erről úgy, mint én, ne gondolj feltétlenül rosszat róluk csak ezért. Aki meg csak azért ráz le, mert cikinek érez, azért igazán nem kár.
2021. júl. 13. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!