Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rendezetlen fog az kizáró ok...

Rendezetlen fog az kizáró ok tud lenni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Felső két első fogam kicsit befelé, az egyel melletti mindkét oldalon kicsit kifelé megy.

Fiú vagyok.


[link]


2020. szept. 15. 23:05
 1/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz szerintem.
2020. szept. 15. 23:53
 2/9 anonim válasza:
Nekem eszembe sem jut a másik fél fogait nézni... Jó, persze, ha valami szuper extrém probléma lenne, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni, más tészta, de a tiéd ne aggódj, nem olyan :)
2020. szept. 15. 23:55
 3/9 anonim válasza:
Ez még nem az.
2020. szept. 16. 00:09
 4/9 anonim válasza:
Talán még sexy is lehet
2020. szept. 16. 00:24
 5/9 anonim válasza:

Van akinél igen, de a többségnél ez nem probléma.

Én mindig megnézem a pasik fogait, de ha csálén áll az nem gond, amíg ápolt. Az kizáró ok ha valakinek szuvasok a fogai vagy hiányos a fogsora, mert az nem csupán esztétikai, hanem higiéniai probléma.

Az esztétikai fogprobléma nem árul el semmit a személyiségéről, így nőtt, nem tehet róla. Az ápolatlan fogsor viszont annál többet elárul, attól menekülök.

2020. szept. 16. 00:58
 6/9 anonim válasza:
Ha a képen láthatóak a te fogaid, akkor nem kell aggódnod, szerintem még menőn is néz ki, de ami fontosabb, hogy szép fehéren vannak tartva.
2020. szept. 16. 07:00
 7/9 anonim válasza:

Huhh, a kérdés láttán azt hittem úgy rendezetlen, hogy lyukas, fekete, stb :) nagy megkönnyebbülés ezt a képet látni.

Abszolút nem gáz, biztos nem emiatt fognak visszautasítani.

2020. szept. 16. 08:26
 8/9 Sajtoslány válasza:
Nem gáz.
2020. szept. 16. 09:32
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem néz ki rosszul. Bár nekem alapból bejön , ha kicsit rendezetlen (nem ápolatlan ) a fogsor.

22/N

2020. szept. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!