Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet h én senkinek nem...

Lehet h én senkinek nem kellek 35 éves nőként ?

Figyelt kérdés
Vannak hibaim bőven ez teny :(

2021. júl. 16. 21:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Jajj… na jó sziasztok ez a színvonal gaz
2021. júl. 16. 22:51
 12/34 anonim válasza:
Minden lehetséges. Ha eddig nem jött össze akkor már nagyobb eséllyel fogsz macskákat babusgatni mint csecsemőket, de persze isten útjai kifürkészhetetlenek. Azért az hogy beismered hogy nem vagy tökéletes alapnak jó. Így talán toleránsabb vagy mások tökéletlenségeivel is. Volt a napokban egy kérdés: Velem van baj(lelkileg) vagy nem megfelelő emberrel ismerkedek? Ebbe beleolvasgatva már semennyire sem csodálkozok azon hogy egy rakás ember egyedül öregszik meg. Szóval ha veled is ez lesz akkor nyugtasson meg a tudat hogy nem csak te vagy elcseszve, hanem egy csomó más ember is. Ezekben az emberekben csak annyi közös van hogy mind elcseszettek a maguk módján, ez pedig nagyon kevés ahhoz hogy létrejöjjön köztük valami mélyebb kapcsolódás. Azok akik tényleg tudnak valami látványosat virítani, olyat amitől potenciális partnerként tekint rájuk az ellenkező nem többsége, nos ezek az emberek elég kevesen vannak, mégis ők képviselik a standardet a húspiacon. Hozzájuk képest persze mindenki más csak egy jobb vaggy rosszabb kompromisszum lehet, egy olyan ember akivel jobb híján talán beéri valaki. Ezzel az igen népes halmazzal az a gond hogy sokan nem veszik észre hogy ide tartoznak és felülpozícionálva magukat a piramis csúcsán levő jelöltekben gondolkodnak. Ezért van az hogy sok az olyan csaj akiket egymás után ejtenek pofára az álompasijaik mert szint alatti nőként a jó partinak számító férfiak szemében ők csak egy könnyen betömhető lyukként funkcionálnak. Aztán meg negyven évesen pislognak hogy őket minden pasi csak kihasználta, meg hogy miért nem lett családjuk amikor ők azt hitték hogy nekik az jár. Magunkat férfiakat sem fogom nagyon védeni, az tény hogy sokan közülünk nem ütjük meg a manapság elvárt szintet,én sem. Ráadásul nekem az önmenedzselésem is pocsék, pedig ez sok hozzám hasonló férfit ki tud húzni a csávából. Szóval én is úgy érzem hogy nem fogok senkinek sem kelleni, és ez nem negatív gondolkodás, kishitűség vagy ilyesmi, hanem egyszerűen arról van szó hogy elég érett vagyok ahhoz hogy reálisan felmérjem és értékeljem a saját helyzetemet.
2021. júl. 16. 23:01
 13/34 anonim válasza:
Nem lehet hogy neked nem tetszik senki?
2021. júl. 16. 23:10
 14/34 anonim válasza:
Csak negatív dolgokat írtál eddig magadról. Mik a pozitívaid? Azok fontosak. Mindenkiben van szerethetőség:).
2021. júl. 16. 23:30
 15/34 anonim válasza:
Ha nem tudsz úgy főzni, mint a Varga Irén akkor sose lesz
2021. júl. 16. 23:37
 16/34 anonim válasza:

Ne legyél ennyire elkeseredve, mert még azért javulhat a helyzet. Jó, ha reális az önértékelésed és a pozitívumaidat is látod.


Én először 36 éves koromban kaptam TÉNYLEG KOMOLY BÓKOT, amin aztán annyira meglepődtem, hogy nem hittem el...


Most is tudok találkozni HIVATALBÓL azzal a bókoló illetővel, mert jó néhány év kihagyás után ismét a lakóhelyem környékére jött vissza dolgozni - így alakultak a dolgok.


Ui: még nekem is írják privátban férfiak, hogy ne adjam fel "ennyire fiatalon". Megköszönöm a kedves biztatásukat, csak már nem hiszek semmiféle párkapcsolatban - inkább barátságokban.


Minden jót és sok sikert Kérdező!

47/N

2021. júl. 17. 05:37
 17/34 A kérdező kommentje:
Utolsó hozza szóló , és előtte aki normális értelmes köszönöm. Nem arról van szó hogy én azt gondolom csúnya nő vagyok…. Csupán átlagos. Nem mell kidobós munő vagyok. Rajtam nem látszik akar a pothaj akar a mellem. Egyszerűen a férfiak bele gondolnak valamit a netes ismerkedesbe barbi babát várnak egzisztenciaval és ésszel és amikor látják hogy a barbi valójában egy nő és igen van esze meg egzisztenciája is akkor az már annyira nem jó ! 35 éves vagyok 2-3 éven belül szülők az is elég késő. És már nem panikolok, mert rájöttem felesleges ezen idegeskedni, de az ember igy működik , bízik remel amíg el. És közben csak a pofon csak pofon jön. Én nem szeretnek már több vissza utasítást átélni online, személyesen pláne. Jó lett volna ekkorra fontosabb dolgokkal foglalkozni nem az ismerkedessel. :( szomorú h igy alakult.
2021. júl. 17. 08:48
 18/34 anonim válasza:
Mekkorak lettek a keblek?
2021. júl. 17. 09:08
 19/34 A kérdező kommentje:
Gondolom ez fontos
2021. júl. 17. 10:28
 20/34 Noren1989 válasza:

Inkább térjünk a lényegre...


A kapcsolataidban miket tapasztaltál?

2-4 év talán arra elég, hogy eljussatok a lánykérésig, mik voltak a történések?


Nekem kicsit gyanús, hogy sorozatosan rosszul választottál eddig.

Vagy most megváltozott benned valami?


Milyen férfiak tetszettek eddig?

2021. júl. 17. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!