Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 35 éves kicsit már szentimentá...

35 éves kicsit már szentimentális humoros férfiként keresem azt a nőt akivel lehet hosszútávra tervezni😀?

Figyelt kérdés
Szeretem a humort akármiről is legyen szó ,akár rólam is😀,ha rock zenét hallok föléledek mintha reggel ébrednék ölelve a drágaságom😁 fölpezsdít és kész😅.Érdekelt mindíg is a számítástechnika és minden ami ezzel járó dolog🤓 tehát a gammer dolgokat is kedvelem.Szeretem a természetet és próbálom védeni azzal a kevéssel amit én tudok egyedül tenni,de azt mondják hogy sok kicsi sokra megy🍀👍.Szolnok megyében ismerkednék hasonló fölfogású korombeli hetero hölgyekkel akik még nem vesztek el a Tinder,Facebook,Badoo és Insta tengerében🌹👌.

2021. márc. 12. 19:03
 1/6 anonim válasza:
Én jelentkeznék, de budapesti vagyok :(
2021. márc. 12. 21:09
 2/6 anonim válasza:
Ennyi hangulatjeltől nem leszel fiatalabb! :D
2021. márc. 12. 21:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem leszek fiatalabb az igaz,de miért ne használjuk ha már lehet😀
2021. márc. 13. 08:04
 4/6 anonim válasza:

Én meg mindig is távol tartottam magamtól az infót amennyire csak lehet. Inkább ismerkedtem és éltem, nem kockultam! Ez a te választásod...

Az életkorral semmi gond nem lenne, de az életstílus...

2021. márc. 13. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy az életstílus?
2021. márc. 14. 10:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is inkább a való életben szeretek ismerkedni ,személyesen.Ez tudom hogy elég személytelen de gondoltam megpróbálom.
2021. márc. 14. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!