Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Beszéltetek már meg találkozót...

Beszéltetek már meg találkozót valakivel innen Gyk-ról?

Figyelt kérdés
Ha igen mi sült ki belőle? Kellemes/Kellemetlen élmény volt? Esetleg te mentél de ő nem jött el, vagy fordítva?
2021. júl. 17. 19:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
Én még nem.:(
2021. júl. 17. 20:10
 12/44 anonim válasza:
nekem tobbszor lett volna alkalmam novel talalkozni, meg azt is mondtam hogy ha csak tingli tanglirol van szo akkor nem, de alt mindig nyarra estek azok a pontok es olyan meleg van kint ... Meg akkoriban klimam se volt, ki akar 40 fokba dugni anyway...
2021. júl. 17. 20:15
 13/44 anonim válasza:
#12, ez most komoly?
2021. júl. 17. 20:17
 14/44 anonim válasza:
#13 mi olyan hihetetlen ebben?
2021. júl. 17. 20:19
 15/44 anonim válasza:

Nem hihetetlen.


Csak sokszor olvasom, hogy sírnak az emberek (nő, férfi egyaránt), hogy soha semmi nem jön össze. Aztán elhangzik 1-2 ilyen mondat, és csak nézek, hogy most akkor mi a gond?


Tudom, te nem panaszkodtál, hogy soha semmi nem jön össze, nem általánosítok, nem is akarlak megbántani, csak leírtam a véleményem.

2021. júl. 17. 20:29
 16/44 anonim válasza:
Még nem 🤷‍♂️ F
2021. júl. 17. 20:35
 17/44 anonim válasza:

Egyszer találtam itt egy lányt, akkor még spirituális beállítottságú voltam középiskolában, ő is fogékony volt ezekre az irracionális hülyeségekre, szóval ebben passzoltunk akkor :D Kb. 3-4 hónapig beszélgettünk facebookon, nagyon régóta terveztük már, hogy találkozzunk, de valamiért nagyon elhúzódott. Aztán személyesen meg nagyon jól éreztük magunkat az első találkozón, úgy bújt hozzám, mintha a barátnőm lenne, egy nő meg is jegyezte az utcán, hogy milyen aranyos pár vagyunk, aztán még azzal viccelődött, hogy legszívesebben hazavinne engem magukhoz.


Én azt hittem ezek alapján, hogy szabad a pálya, pedig az elején mondta, hogy ő csak barátkozni szeretne, de én ezeket nem sima baráti jelekként értelmeztem (ma sem értelmezném úgy felnőtt fejjel). Aztán találkoztunk mégegyszer, de az már valamiért nagyon erőltetettnek tűnt, meg távolságtartó is volt, aztán utána megszakadt a beszélgetés.


Ha nem értem "félre", akkor nem mozdultam volna rá, mert amúgy nem volt az esetem külsőre, viszont nagyon megvolt köztünk az összhang, legalábbis akkor úgy éreztem, mintha ő én lennék, csak lányban és ilyet azóta sem éreztem senkivel.


Utólag próbáltam 2x felkeresni, de nem volt rá nyitott, szóval végül elengedtem.

2021. júl. 17. 20:56
 18/44 anonim válasza:
2-vel,egyikkel szex,másik felejtős.
2021. júl. 17. 21:15
 19/44 anonim válasza:

"mintha ő én lennék, csak lányban és ilyet azóta sem éreztem senkivel."


Mi a szar.


Velem ugyanez volt innen. Még mondtam is neki, hogy olyan mint én, csak lányban.


?

2021. júl. 17. 21:37
 20/44 anonim válasza:
#19: Üdv a klubban. Nekem "spiritualis" (mai fejjel hulyesegnek tartom az egeszet) szemszogbol azzal probaltam magyarazni ezt a lany, hogy biztos ikerlangok vagyunk, mert o is hasonloan erezte ezt, aztan ez az ezo hulyeseg egesz jol leirta azt a furcsa "kapcsolatot". Amit racionalisan nem tudok semmivel sem megmagyarazni es ide kapcsolodik az az, hogy egyszer leirta nekem, hogy mit almodott es aznap ugyan azt almodtam en is, de nem emlitettem neki.
2021. júl. 17. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!