Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Beszéltetek már meg találkozót...

Beszéltetek már meg találkozót valakivel innen Gyk-ról?

Figyelt kérdés
Ha igen mi sült ki belőle? Kellemes/Kellemetlen élmény volt? Esetleg te mentél de ő nem jött el, vagy fordítva?
2021. júl. 17. 19:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:

#30 nekem egy baratom (mint haver barat) volt ugyan olyan mint en, allandoan ment a vita, a semmibol robbantak ki sokszor, legfokepp azert mert nem tudtuk meggyozni egymast a dajat igazunkrol. Az lett a vege hogy letiltottam tobbszor, vagy o engem, egy ido utan mindig visszaoldottuk egymast, ment minden rendben egy darabig amig megintcsak vita lett elobb utobb. Szoval 2 eve vegleg letiltottam, nem szandekozom feloldani tobbe.


Az ilyen emberek melle azok a nok kellenenek szvsz akik mindenre rabolintanak, meg ha nem is ertenek egyet, de a rafkos noi kepessegeiket kihasznalva azert ugy tudjak a ferfit manipulalni hogy az o malmukra hajtsa a vizet.

2021. júl. 18. 18:15
 32/44 anonim válasza:
#30-as, de attól még nem lesztek ugyanolyanok, hogy mindketten makacsok vagytok. Ezt inkább úgy képzeld el, hogy szinte teljesen ugyanúgy gondolkodtok, tehát ha neked valamiről van egy kiforrott véleményed, akkor az szinte tökéletesen egyezik a másikéval. Ez nem képezné vita tárgyát.
2021. júl. 18. 18:18
 33/44 anonim válasza:
#32 en azert megneznek ket tozsgyokeres ikrek horoszkopu embert egy kapcsolatban... nem kenyerem az ezoteria, de nagyon ugy tunik ram beigazolodni latszik (meg ha veletlen is...)
2021. júl. 18. 18:22
 34/44 anonim válasza:

Tegnap este volt innen egy találkozóm (az első végre!) de túl gyorsan akarta a szexet a férfi.


Hiába mondtam neki, hogy ez nem első találkozóra való...

2021. júl. 20. 08:29
 35/44 anonim válasza:
#34: Sok ilyen van itt.
2021. júl. 20. 08:34
 36/44 anonim válasza:

35-ös válaszoló: igen, azt észrevettem. De akkor meg ne panaszkodjanak, hogy nekik semmi sem sikerül!


Minek annyira sietni?! Miért nem gondolnak arra, hogy másfajta ÉRTÉKEK is vannak a világon nő és férfi között?!

2021. júl. 20. 08:45
 37/44 anonim válasza:
#34 amugy ki vagy te hogy majd te mondod meg mikor lesz szex? Nok, csodalkoznak hogy a ferfiak inkabb qrvazni mennek mert eleguk van az orokos affektalasbol meg kontrol maniabol... Ugyan ezt mondta az elso baratnom anno, mondtam neki ok kapsz egy hetet hogy felkeszulj, ha utana se vagy hajlando akkor ne farasszuk egymast, ha haszontalan dolgot akarnek tartani amitol semmit nem kapok akkor inkabb veszek egy macskat
2021. júl. 20. 08:55
 38/44 anonim válasza:

#36: Szerintem azért, mert teljesen más hajtja őket. Sokakat csak az érdekel, hogy ürítsenek egyet, nem érdekli őket, hogy egy idegenről van szó vagy nem, hogy éreznek-e iránta valamit vagy nem. Úgy gondolom, hogy az ilyen férfiak le vannak ragadva egy ösztönlény szintjén.


Egyszer kipróbáltam, hogy milyen ha csak erre hajtanék, de nagyon hamar kibukott, hogy nekem idegennel, bármiféle ismerettség / érzelem nélkül nem megy.


Szóval nem minden férfi hajt egyből szexre, csak türelem (és esetleg egy kis szerencse) kell, amíg találsz valaki olyat, akivel hasonló az értékrendetek és akivel egyeznek az elképzeléseitek.

2021. júl. 20. 08:55
 39/44 anonim válasza:

37-es válaszoló: nem felháborodni kell, hanem elgondolkozni a különbségeken! Jól írja a 36-os válaszoló, teljesen más "hajtja"a két különböző nemet.


Nem vagyunk egyformák, ezt kell tudomásul venni. Ráadásul én már találkoztam olyan férfival is, aki mindig mindenért csak veszekedni tudott, semmi sem volt jó neki... akárhogy alkalmazkodtam hozzá.

2021. júl. 20. 09:02
 40/44 anonim válasza:
#39 te mekkora egy hipokrata vagy oreg, beszelsz itt arrol hogy el kell fogadni a masikat, te mikor fogadod el a ferfiakat ?! Soha, marad a hulye noi logikad, azt KELL elfogadni, mindenki mas (ferfi, joesetben) masodlagos. Megneznem mikor fogadod el azt, hogy a ferfiaknak se ideje, se kedve nincs ezt a hulye szertartast allandoan vegigulni, hogy "...na vajon mikor lesz az a nap vagy talalkozo amikor nagy szivejesen rabolint". Ez nem retes hogy allandoan huzni kell...
2021. júl. 20. 11:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!