Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus lányok! Valaki...

Leszbikus lányok! Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Túl sok elvárás nincs. Legyél lány és lehessen veled beszélgetni.

Aztán meglátjuk:)



2021. júl. 18. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék :)
2021. júl. 18. 11:34
 2/26 anonim válasza:
Kor, lakhely?
2021. júl. 18. 11:42
 3/26 anonim válasza:
Nemed?
2021. júl. 18. 11:43
 4/26 A kérdező kommentje:

#2-3

Nagyon kifinomult a kommunikációs készséged. Már-már egy chatponthu-n szocializált őskan jut eszembe.

Leszbikus lányokat keresek-egyértelmű, hogy csávó vagyok….. mi más lennék.

2021. júl. 18. 13:47
 5/26 anonim válasza:
Szerintem, ha leszbikus lány lennél, semmibe nem kerülne a kért adatokat megadnod, hogy ne legyenek felesleges körök...
2021. júl. 18. 14:04
 6/26 anonim válasza:

5-ös válaszolóval egyetértek.


Amúgy fun fact, ezen az oldalon még a leszbikusoknak is könnyebb ismerkedni, mint a heteró embereknek.

2021. júl. 18. 14:08
 7/26 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát ha akár csak egy random számot és települést beírok, már akkor is hitelesebb lány lennék, mint ezek hiányában. Kikezdhetetlen logika:DDDD


Akiben van motiváció beszélgetésre, az ír ezektől függetlenül is. Legalább ha szépen kérdeztétek volna…:D

Ha az önérzetességem ellenére is pasinak vizionáltok, az már a ti bajotok. Ennyire azért nem élet-halál kérdése, hogy megismerjem álmaim bunkóját, akitől egy kedves üzenet is csak a rendkívül izgató, informatív és megbízható “18/L/Bp” szignó után telik.


Nincs semmi baj, pacsi mindenkinek.

2021. júl. 18. 14:17
 8/26 anonim válasza:
Bocs, feltételeztem, hogy valós adatokkal akarsz kapcsolatot keresni :) Túl régimódi vagyok.
2021. júl. 18. 14:21
 9/26 anonim válasza:

Hagyjátok már békén, elfelejtette, nem akarta rögtön kiírni, ez van

Nem a világ vége

Majd az első ismerkedős körben, amikor ír magáról úgyis leírja, ha meg ennyire zavar ne írj neki, de nem kell itt ezen kiakadni

2021. júl. 18. 14:26
 10/26 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy semmi ellentmondás nincs az eddig elhangzottakban:D

Továbbra is azt mondom, hogy az én rostámon kiesik, aki még rám írni sem képes az itt kért információkért. Nem azért, mert titok, de nekem sokat jelentene ez a “fölösleges kör”.

Ti másképp gondolkodtok, akkor nem egymást keressük. Nincs ezzel baj:)

2021. júl. 18. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!