Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék ilyen hölgyet ?

Hol találhatnék ilyen hölgyet ?

Figyelt kérdés

Aki ember undoros,aki nem akar házasságot csak élettársi kapcsolatot.

Olyat aki nem akar dolgozni és elég amit a férj hoz haza.Semmiben nem korlatozni akarom a parom,egyszeruen azt szeretnem,hogy ne tegye tönkre magát a munkaval.Olyat aki barmikor benne van abban,hogy szeretgessuk egymást.Ugy értem aki nem huzodik el ha meg akarom csokolni folyamatosan vagy átölelni.

Olyan not keresek aki visszahuzodobb mint en es csak az ottholi kornyezetben erzi jol magat.

34 éves vagyok.Fekete hajú,munkával és házzal rendelkező férfi egyen vagyok.



2021. júl. 18. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan not keresek aki visszahúzódóbb mint en es csak az ottholi környezetben erzi jol magat.---Marmint en is ilyen visszahúzódó vagyok.
2021. júl. 18. 22:31
 2/6 anonim válasza:

Magyarul bezárnád egész napra házadba, ne beszéljen senkivel, ne legyenek céljai, rád legyen szorulva élete végéig, akkor tegye szét neked amikor kedved van hozzá és még arra se vagy hajlandó hogy feleségül vedd, nehogy elvigye a házad felét váláskor...

Ez igen...

2021. júl. 18. 23:01
 3/6 anonim válasza:
Valami Békés megyei zsákfaluban.
2021. júl. 18. 23:38
 4/6 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Csak már elkeltem, meg idősebb is vagyok mint te. Megjegyzem pánikbeteg vagyok, azért vagyok ilyen. Időnként elgondolkodom milyen lennék egyébként. Szóval a pánikbetegek közt nyugodtan keresgethetsz, mi elég életképtelenek vagyunk ☹️
2021. júl. 19. 00:15
 5/6 A kérdező kommentje:
tegnap 23:01 Te beteg vagy.Sok volt a tv ?
2021. júl. 19. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 00:15

A kor nem igazan számít.De értem,van párod.Es ez jó,ennek örülök :)

Köszönöm a válaszod <3

2021. júl. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!