Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társat keresek, esetleg te...

Társat keresek, esetleg te lennél az "igazi"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen őszintén írom le, hogy mi a helyzet, egy 20 éves srác vagyok, aki szeretne magának egy komoly párkapcsolatot. 16-22 év között szívesen ismerkednék lányokkal. Sajnos van egy kis túlsúlyom (ami tudom hogy egy jó nagy hátrány), de azon kívül egy intelligens, jó hallgatóság és csupaszív ember vagyok, aki még így túlsúlyosan se csúnya arcilag.


Komoly céljaim vannak az életre nézve, az eddigi céljaimat behúztam, már csak fittebb szeretnék lenni (5,5 kilót már fogytam is 1 hónap alatt), szeretném elvégezni a tanulmányaimat a lehető legmagasabb fokig, illetve családot alapítanék, ahol én lennék az egyik legjobb férj és apa (az apakép sosem adatott meg nekem) amennyire csak tudnék.


Szeretek kimozdulni, de vannak otthoni hobbijaim és széles a baráti köröm is. Állatbarát vagyok, van 2 cicám is.


Akinek az érdeklődését felkeltettem és beletartozik a korosztályomba, annak csak örülni fogok, ha pedig nem, annak pedig további sikeres életet kívánok!


20/F


2021. júl. 20. 07:53
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én kíváncsi vagyok rád, írj, ha te is rám! 16/l.
2021. júl. 20. 08:10
 2/7 anonim válasza:

csak öndicséret?

és valami negativ tulajdonságod is van?

17/l

2021. júl. 20. 19:05
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, derítsd ki, van, de nem sok :D
2021. júl. 20. 19:53
 4/7 anonim válasza:
na ezt kerüljétek ez egy egoista
2021. júl. 20. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es, örülök, hogy megismertél anélkül hogy beszéltünk volna. Van önbizalmam, de nem estem át a ló túloldalára (mármint a többiek nem mondták, én meg nem érzem).

Mire lennék egoista amúgyis? Mert túlsúlyom van? Pont hogy szégyellem is. Vagy ha ez kell, akkor tessék: hirtelen haragú vagyok, nehezen fogom a szarkazmust, nem mindig veszem észre hogy ha egy mondattal megbántok másokat. De egoista nem vagyok, azt kikérem magamnak

2021. júl. 20. 21:46
 6/7 anonim válasza:
szóval a barátaid nem merik a szemedbe mondani a véleményüket hanem inkább hazudnak hogy ne bátsanak meg
2021. júl. 20. 21:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze, mert csak ez lehet a megoldás. Véletlenül sem az, hogy alkottál rólam egy képet és azóta se tudsz szabadulni ettől a gondolattól.

Bár engem nem zavar, higyj amit csak szeretnél, én magamról tudom az igazat.

2021. júl. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!