Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan nő, aki -ha nem...

Létezik olyan nő, aki -ha nem is kifejezetten ilyen- de hasonló kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Nem kifejezett távkaocsolatra gondolok, de lényegében arról van szó.


Mondjuk munka miatt sokat van az egyik, esetleg mindkét fél távol vagy épp külföldön, viszont nincs akadálya, hogy hetente együttlegyenek pár napot.

Mellette meg a távkapcsolatban szokásos technikák (mint videochat) kerülnek elő.


Szóval mondhatjuk, hibrid kapcsolati forma.



Van esetleg olyan nő, aki el tud képzelni hasonlót?

25/f



2021. júl. 21. 22:43
 1/6 anonim válasza:

"nincs akadálya, hogy hetente együttlegyenek pár napot."

akkor az mitől távkapcsolat tulajdonképpen? :) Aki a szomszéd utcában lakik, azzal sincs a kapcsolat elején együtt az ember heti több napot..

2021. júl. 21. 23:00
 2/6 anonim válasza:
Ahogy az 1. mondja.
2021. júl. 21. 23:46
 3/6 anonim válasza:
Hát a Pegasus fényében nem, valahogy a telefonszex hármasban Orbán Viktorral nem olyan vonzó lehetőség.
2021. júl. 22. 01:04
 4/6 Kora válasza:

Van. Jól is esne mert akkor nem nőnènk egymás fejère olyan gyorsan. Jó dolog ha a feleknek van külön,saját èlete ès egèszsèges is.

26 L

2021. júl. 22. 03:06
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

#1, tudom, hogy így menne egy hagyományos kapcsolatban is eleinte. De pont ezért írtam a hibrid kifejezést.

Mellette persze értem, mire gondolsz.



#3, pedig... Hányan mondhatják el, hogy megvolt a pm? Meg azért olyan vonzó, jó kiállású fiatalember ez a Vitya, még férfiként is elgondolkozom. 😅

2021. júl. 22. 05:41
 6/6 anonim válasza:
Éltem évekig távkapcsolatban.5évig voltunk (külföldön dolgozott) évente 6szor volt itthon. Majd megismert valakit ott. Azóta nem is volt itthon (van egy 3éves lánya). Tehát kihagynám a távkapcsolatot.
2021. júl. 22. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!