Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső hölgyeknek: számoto...

Társkereső hölgyeknek: számotokra mennyire fontos az, hogy ideális társatok jogosítvánnyal is rendelkezzen?

Figyelt kérdés
...és mi a helyzet akkor, amikor az illőnek még nincs ugyan jogosítványa, de célkitűzése, hogy megszerezze, és már autósiskolába is beiratkozott (maga az autóvezetés, és a kellő rutin megszerzése azonban még hosszabb időt vesz majd igénybe)?

2021. júl. 22. 09:48
 1/9 anonim válasza:
Nekem sincs,úgyhogy jó lenne ha neki lenne.Vagy elmegyünk együtt tanfolyamra.
2021. júl. 22. 10:00
 2/9 anonim válasza:

Jogsi nem fontos, csak legyen egy 32 éves béemwéje!

Kalányos Tajgetosz

2021. júl. 22. 10:18
 3/9 anonim válasza:
Milyen kerdes ez màr.... mas a baj veled nem a jogsi hianya
2021. júl. 22. 11:16
 4/9 anonim válasza:
Le fogtok pontozni, de nekem nagyon fontos, hogy legyen jogsija. Nekem van, ezért nyilván elvárom, hogy neki is legyen.
2021. júl. 22. 14:24
 5/9 anonim válasza:
Nekem mindegy, nem fontos a jogosítvány. Gyalogolni sokkal jobban szeretek, városon kívülre meg minek menjek... :D
2021. júl. 22. 14:46
 6/9 anonim válasza:
Nehéz pótra is van jogsim. Ez így már jó? :D
2021. júl. 22. 15:51
 7/9 anonim válasza:
b..ki ma majdnem belerohantam az előttem lévőbe úgy elvoltam gondolkozva, pedig több éves rutinom van, fenébe a jogsival már 33/f
2021. júl. 23. 19:32
 8/9 anonim válasza:
Nekem sokkal fontosabb, hogy szeressen engem. Minden más huszadrangú.
2021. júl. 23. 20:11
 9/9 anonim válasza:
Na, nekem nagyon. 17 éves korom óta, majdnem 28 éven át vezettem, és most egy szemműtét miatt nem tudok. Itt áll az autóm a garázsban, úgyhogy eléggé elkeserítene, ha pont olyanba szeretnék bele, aki nem tud vezetni. Persze ettől még nem írnám le, ha minden más szempontból megfelel és szeretjük egymást, de remélem, nem járok így.
2021. júl. 23. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!